Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Yağlı Oğlanların Arenası ( Greaseball’s Arena )

Görevin amacı, 3 müsabakalı bir dövüş yaptıktan sonra, modifiye edilmiş arabayı kazanmak. Sabır ve dikkatle düşmanınızın güçlü yumruğundaki sendelemesinden yararlanarak sırayla elemanları paketleyin. Sonrasında arabayı kazanıyor olacaksınız ve kazandığınız arabayı da Charile’nin yerine bırakacaksınız.

Park ettiğinizde zaten görevi de bitirmiş olacaksınız. Sıradaki görev için de hazırlıklarınızı yapın. Haritayı açın ve daire içerisinde E harfi bulunan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Bu görevin adı da “Supermarket” olacak.

Süper Market ( Supermarket )

Bu görevdeki amaç ise süper markette partnerimizle polisleri öldürüp, kırmızı arabaya bineceğiz ve sonunda da ufak haritadaki kırmızı işaretli olan yerde arabadan inip ev simgesinin üzerine geldikten sonra gerekli aksiyon tuşu ile görevi bitirmek. Bitirdiğinizde de en azından eksiklerinizi düşünün, tamamlayın ve sonraki görev için hazır olun.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.