Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Çalıntı Mallar ( Stolen Goods )

Burada yapacağımız olay, haydutların arasından ( en azından 10-15 adet) zırhlı aracı çalıp ufak haritadaki kırmızı işaretli yere doğru gidip aracı park etmek. Park ettiğinizde görev de bitmiş olacak. Bir sonraki görev için de hazırlanın. Haritayı açın ve dairenin içerisinde G harfi ile işaretli olan yere doğru yola koyulun. Sıradaki görevin adı “Old Man’s Perils”.

Charlie’nin Arabası ( Charlie’s Car )

Burada yapmamız gereken Guiseppe’nin 3 arkadaşını uyarmak. Tabi belirli bir zaman içerisinde. Sonrasında yine Guiseppe’nin olduğu yerin sokağına gelip görevi bitirmeniz gerekiyor. Bittiğinde bir sonraki görev için hazırlanın ve haritayı açıp daire içerisinde G harfi olan, haritanın doğusunda bulunan yere doğru yola koyulun.

Sıradaki görevin adı ise “Charlie’s Car”. Görevin amacı park edilmiş bir aracın çalınıp bir yere park edilmesi ile ilgili. Fakat peşinizde yine haydutlar geliyor olacak. O sebeple dikkatli olun. Diğer bir olay ise araç hasarlı olduğunda park etmenize izin verilmeyecektir. O sebeple de aracın hasarsız olmasını sağlayın ya da tamir ettirin.

Aracı park ettiğinizde görev bitmiş olacak. Bir sonraki görev için hazırlık yapın. Haritayı açıp daire içerisinde G harfi bulunan yere doğru yola çıkıyoruz. Sonraki görevin adı “Bomb Under The Seat”.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.