Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Görgüsüzlere Bir Ders ( A Lesson in Manners )

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : Guiseppe

Geldiğinizde bahçeye arabayı park edin ve eve girdiğinizde elemanları döverek güzel bir ders verin. Sonrasında da görevi bitirmek için kırmızı işaretli hedefe doğru yola koyulun. Bir sonraki görev için hazırlık yapın ve haritayı açıp yine daire içerisinde E harfi olan yeri seçip yola çıkın. Şimdiki görevin adı ise “Gunrunning”.

Silah Satışı ( Gunrunning)

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : Silah Satışı Görevi

Burada yapmamız gereken önce silah dolu kamyoneti alıp, en yakındaki silah dükkanlarına satmamız ve sonunda da aracı bir yere park etmemiz. Dikkat etmeniz nokta ise silah satışını yaptıktan sonra düşman güçlerin size saldıracağı. Saldırıya geçtiklerinde polise yakın sürerseniz arabanızı emin olun peşinizden düşeceklerdir.

Bitirdikten sonra iyi bir nakit daha elimize geçiyor olacak. Görevi bitirdiyseniz, haritayı açın ve yine daire içerisinde E harfi olan işarete doğru yola koyulun. Tabi öncesinde yine benzin, araba hasarı ve eksik silah mühimmatlarını da tamamlayın. Sonraki görevimizin adı “Stolen Goods”.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.