12.5 C
İstanbul
10 Nisan 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Görgüsüzlere Bir Ders (A Lesson in Manners)

Mafia-2 Joe's Adventures - Guiseppe
Mafia-2 Joe’s Adventures – Guiseppe

Geldiğinizde bahçeye arabayı park edin ve eve girdiğinizde elemanları döverek güzel bir ders verin. Sonrasında da görevi bitirmek için kırmızı işaretli hedefe doğru yola koyulun. Bir sonraki görev için hazırlık yapın ve haritayı açıp yine daire içerisinde E harfi olan yeri seçip yola çıkın. Şimdiki görevin adı ise “Gunrunning“.

Silah Satışı (Gunrunning)

Gunrunning
Gunrunning

Burada yapmamız gereken önce silah dolu kamyoneti alıp, en yakındaki silah dükkanlarına satmamız ve sonunda da aracı bir yere park etmemiz. Dikkat etmeniz nokta ise silah satışını yaptıktan sonra düşman güçlerin size saldıracağı. Saldırıya geçtiklerinde polise yakın sürerseniz arabanızı emin olun peşinizden düşeceklerdir.

Bitirdikten sonra iyi bir nakit daha elimize geçiyor olacak. Görevi bitirdiyseniz, haritayı açın ve yine daire içerisinde E harfi olan işarete doğru yola koyulun. Tabi öncesinde yine benzin, araba hasarı ve eksik silah mühimmatlarını da tamamlayın. Sonraki görevimizin adı “Stolen Goods“.

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo A

GamerAdmin

Resident Evil 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil Remake Jill Valentine

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku