20.1 C
İstanbul
25 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Bağlantı (Connection)

Mafia-2 Joe's Adventures - Connection
Mafia-2 Joe’s Adventures – Connection

Göreve başlamadan önce haritadaki taramalı silah işareti olan yerden tüm eksiklerinizi tamamlayın derim. El bombası ve molotov kokteyli de alın bolca. Sonrasında arabanızı tamir ettirin ve benzin alın. Sağlam bir çatışma için hazırlıklı olduktan sonra görev yerinizdeki yerinizi alın. Yanınıza bir partner verilecek.

Çatışma anında iyi yer tutup sağlam cepheden çapraz ateş ile hepsini rahatlıkla öldürebilirsiniz. Zaten belirli yerlerde de size enerji olarak kola ya da sandviç bulacaksınız. Öldürdükten sonra düşmanları trenin altındaki bariyeri kaldırın ve üst köprüdeki kolu indirip kapıları açın. Sonrasında gelen misafirleri de öbür dünyaya yollayın.

Öldüklerinde araya video girecek. Eksikliklerinizi yine tamamlayıp diğer görev için hazır olun.

Şimdi haritayı açın ve daire içerisinde E harfi olan, haritanın en kuzeyinde bulunan işarete tıklayın. Sıradaki görevimiz ise ” Send a Message“.

Ufak Bir Mesaj (Send A Message)

Mafia-2 Joe's Adventures - Send A Message
Mafia-2 Joe’s Adventures – Send A Message

Geldiğinizde rıhtıma çıkın ve balık tutan Çinli‘nin arkasındaki işaretin üzerine gelip gerekli aksiyon tuşuna basın. Sonrasında hızlıca arabanıza binip Harry’nin silah dükkanından bombayı alın. Sonrasında da arabaya bombayı yerleştirin ve hızlıca arabanıza binip oradan ayrılın. Ufak haritadaki kırmızı işaretli hedefe doğru gidip görevi tamamlayın.

Bir sonraki görev için eksikliklerinizi tamamlayın. Şimdi haritayı açıp bir diğer daire içerisinde E harfinin olduğu yeri işaretleyin. Şimdiki görevimiz ” A Lesson in Manners“.

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo A

GamerAdmin

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia-2 Joe’s Adventures Detay Rehberi

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku