Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Bağlantı ( Connection )

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : Çatışmalar çok heyecanlı ve aksiyon dolu

Göreve başlamadan önce haritadaki taramalı silah işareti olan yerden tüm eksiklerinizi tamamlayın derim. El bombası ve molotov kokteyli de alın bolca. Sonrasında arabanızı tamir ettirin ve benzin alın. Sağlam bir çatışma için hazırlıklı olduktan sonra görev yerinizdeki yerinizi alın. Yanınıza bir partner verilecek.

Çatışma anında iyi yer tutup sağlam cepheden çapraz ateş ile hepsini rahatlıkla öldürebilirsiniz. Zaten belirli yerlerde de size enerji olarak kola ya da sandviç bulacaksınız. Öldürdükten sonra düşmanları trenin altındaki bariyeri kaldırın ve üst köprüdeki kolu indirip kapıları açın. Sonrasında gelen misafirleri de öbür dünyaya yollayın.

Öldüklerinde araya video girecek. Eksikliklerinizi yine tamamlayıp diğer görev için hazır olun.

Şimdi haritayı açın ve daire içerisinde E harfi olan, haritanın en kuzeyinde bulunan işarete tıklayın. Sıradaki görevimiz ise ” Send a Message”.

Ufak Bir Mesaj ( Send A Message )

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : İntikam almak cahillerin işidir

Geldiğinizde rıhtıma çıkın ve balık tutan Çinli’nin arkasındaki işaretin üzerine gelip gerekli aksiyon tuşuna basın. Sonrasında hızlıca arabanıza binip Harry’nin silah dükkanından bombayı alın. Sonrasında da arabaya bombayı yerleştirin ve hızlıca arabanıza binip oradan ayrılın. Ufak haritadaki kırmızı işaretli hedefe doğru gidip görevi tamamlayın.

Bir sonraki görev için eksikliklerinizi tamamlayın. Şimdi haritayı açıp bir diğer daire içerisinde E harfinin olduğu yeri işaretleyin. Şimdiki görevimiz ” A Lesson in Manners”.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.