19.7 C
İstanbul
22 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Bir Parça Kek (Piece Of Cake)

Piece Of Cake
Piece Of Cake

Haritayı açın ve daire içerisinde bir diğer R harfinin olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun. Sıradaki görevimizin adı ise “Piece Of Cake” olacak. Görevin amacı park alanındaki bir kamyonu çalıp sonrasında da Falcone’nin garajına bırakmak.

Tabi arkamızda da elemanlar olacak. İsterseniz tüm elemanları halledin, sonrasında da yola devam edip arabayı park edin. Park ettiğiniz de görev bitmiş olacak. Sonraki görev için hazırlanın.

Genelev (Cathouse)

Cathouse
Cathouse

Haritayı açın ve daire içerisinde E harfi olan yeri işaretleyip yola koyulun. Görevin adı “Cathouse“. Bu son görevimize başlamadan önce bolca mühimmat, patlayıcı ve silah alın yanınıza. Sonrasında da kırmızı işle işaretli olan hedefe doğru yol alın. Bayağı bir çatışmada olacaksınız, iyi siper tutmak her daim sizi hayatta tutar.

İkiden fazla olarak gelen düşmanların üzerine el bombası ya da molotov kokteyli atmak hem bir taşla bir kaç vurmanıza olanak sağlar, hem de hızlıca ilerlemenize olanak sağlayacaktır. Tabi bir de az mermi ile çok düşman öldürmek demektir. Kurşun geçirmez yelekli haydutlar da gelecek karşınıza. Bu durumda en güzel silah seçimi ise uzun namlulu Magnum silahı olacaktır. Binanın en üst katına çıktığınızda da Rocco‘nun sonunu ara videoda görebilirsiniz.

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 Claire Senaryo 2

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo B

GamerAdmin

Resident Evil Remake Jill Valentine

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku