Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Bir Parça Kek (Piece Of Cake)

Bölüm 2 – Evim Güzel Evim.

Haritayı açın ve daire içerisinde bir diğer R harfinin olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun. Sıradaki görevimizin adı ise “Piece Of Cake” olacak. Görevin amacı park alanındaki bir kamyonu çalıp sonrasında da Falcone’nin garajına bırakmak.

Tabi arkamızda da elemanlar olacak. İsterseniz tüm elemanları halledin, sonrasında da yola devam edip arabayı park edin. Park ettiğiniz de görev bitmiş olacak. Sonraki görev için hazırlanın.

Genelev ( Cathouse )

Genelev Görevi

Genelev Görevi

Haritayı açın ve daire içerisinde E harfi olan yeri işaretleyip yola koyulun. Görevin adı “Cathouse”. Bu son görevimize başlamadan önce bolca mühimmat, patlayıcı ve silah alın yanınıza. Sonrasında da kırmızı işle işaretli olan hedefe doğru yol alın. Bayağı bir çatışmada olacaksınız, iyi siper tutmak her daim sizi hayatta tutar.

İkiden fazla olarak gelen düşmanların üzerine el bombası ya da molotov kokteyli atmak hem bir taşla bir kaç vurmanıza olanak sağlar, hem de hızlıca ilerlemenize olanak sağlayacaktır. Tabi bir de az mermi ile çok düşman öldürmek demektir. Kurşun geçirmez yelekli haydutlar da gelecek karşınıza. Bu durumda en güzel silah seçimi ise uzun namlulu Magnum silahı olacaktır. Binanın en üst katına çıktığınızda da Rocco’nun sonunu ara videoda görebilirsiniz.

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.