Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Koltuğun Altındaki Bomba (Bomb Under The Seat)

Bomb Under The Seat

Bomb Under The Seat

Bu görevin amacı çok riskli ve dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Park edilmiş aracı aldığınızda, 35 mil hızın altına düştüğünüzde 3 saniye içerisinde bombanın patlayacağı olacak. O sebeple size tavsiyem gideceğiniz yere hız limitini kullanarak gitmeniz, virajlarda ya da dönüş yollarında ise bu limiti kaldırıp hızla geçmeniz.

Gireceğiniz park alanında 3 saniyeden geri saysa bile patlamadan otomatikman giriş yapıyor olacaksınız ve görev bitmiş olacak. Biliyorum çok gıcık ve zorlayıcı bir görev fakat dediğim gibi düz yolda hız limitini kullandığınızda hızlı olmadığınız için rahat manevra yapabilir, manevra anında ise hız limitini kaldırdığınızda da hızınız düşmeden yolunuza devam edebileceksiniz.

Aksi halde 35 mil hızın altına düştüğünde geri sayım başlayacak ve eğer bu hızın üstüne çıkamazsanız bu sefer bomba patlayacaktır. Diğer görev için hazırlıkları yapın. Haritayı açın ve daire içerisinde C harfi olan yere yola koyulun. Şimdiki görevimizin adı “Can’t Stop Me Now” olacak.

Şimdi Duramam (Can’t Stop Me Now)

Can't Stop Me Now

Can’t Stop Me Now

Görevin amacı ise park halindeki aracı alıp ufak haritadaki kırmızı ile işaretli olan hedefe park etmek. Yalnız o kadar kolay olacağını düşünmeyin. Çünkü arabanın frenleri çalışmıyor. Eğer ki hız limitini kullanacaksanız da unutmayın arabanın sürüş aksamlarında sorun var, limit olsa bile bazen hızı yükselebiliyor.

Bunu da dikkate alarak arabayı park edin. Görevi bitirmiş olacaksınız. Bir sonraki görev için hazırlığa başlayın. Hatta öncesinde isterseniz oyunu kaydedin. Haritayı açtığınızda daire içerisinde C harfinin olduğu yeri göreceksiniz. İşaretleyin ve yola koyulun. Görevi adı “Greaseball’s Arena“.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.