Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Tekerlekteki Kanıt (Wheels Of Evidence)

Mafia-2 Joe's Adventures - Wheels Of Evidence

Mafia-2 Joe’s Adventures – Wheels Of Evidence

Geldiğinizde yapacağımız görev ise polis karakolundaki park alanında bulunan bir arabayı çalmak. Telli kapıyı tekme ile açın ve hemen 2 polisi halledip arabayı çalın. Ufak haritadaki kırmızı ile işaretli Bruski’nin yerine doğru hızlıca yola koyulun. Hızlıca diyorum çünkü hem polisler peşinizde olacak hem de süreniz yine kısıtlı bilginize.

Vardığınızda P harfi ile işaretli yerde hemen park edin. Tekrardan haritayı açın ve en altta daire içerisinde T harfi ile işaretli yerin üzerine gelin. Bu görevin adı da “Limo Movin‘” olacak. Eksikliklerinizi giderin ve görev için yola koyulun. Geldiğiniz yer Derek‘in Limanı. Şimdi ufak haritadan kırmızı işaretli hedefe doğru hızlıca yol alın.

Zaman limitiniz var, polise bulaşmadan uzunca bu yolu kat edip sonrasında Limuzini çalıp Derek‘in Limanına getirmeli ve gemiye yüklenmesinin ardından da güvenli bölgeye ve görevi de bitirmek için ev işaretinin üzerine gelip gerekli aksiyon tuşuna basmanız yeterli.

Eğer ki kat etme konusunda sorun yaşıyorsanız görevden önce en hızlı araçlardan birini alıp önce modifiye edin, sonrasında da benzinini doldurup öyle yola çıkın derim. Bittikten sonra da görev zaten hatırı sayılır derecede bir nakit elinize geçecek. Haritayı tekrar açın ve daire içerisindeki T harfinin üzerine gelin. Şimdiki görevimiz ise “Smuggler’s Luck“. İşaretleyip yola koyulun.

Kaçakçının Şansı (Smuggler’s Luck)

Mafia-2 Joe's Adventures - Smuggler's Luck

Mafia-2 Joe’s Adventures – Smuggler’s Luck

Burada da yapmamız gereken 2 arabadan birini ele geçirmek. Size tavsiyem ateş eden elemandan bir şekilde kurtulup şoförün önünü kesin ve iki elemanı da halledip arabayı alın. Sonrasında ufak haritadaki kırmızı ile işaretli hedefe doğru devam edin. Görevi bitirdiğinizde ise yeni bir daire açılacak. Park yerine geçin ve aracı park edin. İsterseniz yeni apartmanınıza gidip oyunu kaydedebilirsiniz. Kayıttan sonra haritayı açın ve daire içerisinde T harfi olan yeri işaretleyin. Görevimiz ise “Connection”.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.