Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Otoban Yarışı ( Highway Racing )

Haritayı açın ve daire içerisinde C harfi olan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Şimdiki görevimizin adı ise “Highway Racing”. Buradaki amaç görevin adından da anlaşılacağı gibi bir yarış. Fakat o kadar hızlı olmanız gerekiyor ki, hız konusunda polis bile peşinize takılsa onu da geçip devam etmeniz lazım.

Merak etmeyin polisi yüksek hızla atlatabildiğiniz sürece sizi tutuklama şansı olmuyor. Bunu da göz önüne alın derim ve sadece virajlarda ve dönüşlerde hız kesin. Yeterli zamanı kazandığınızda rahatlıkla park yerine arabanızı park edebileceksiniz. Biraz zorlayacak ama bir kaç denemeden sonra emin olun bitirirsiniz.

Park ettiğinizde görev de bitmiş olacak. Haritayı açın ve daire içerisinde bulunan R harfini göreceksiniz. 2 adet göreceksiniz hem de, doğu kısmındaki harfin üzerine gelin ve işaretleyin. Görevin adı “Hit Contract”. Yola koyulun.

Ölüm Kontratı ( Hit Contract )

Bu görevdeki amaç, ufak haritadaki kırmızı hedefteki tüfeği alıp, gelecek olan ispiyoncuyu vurmamız gerekecek. ispiyoncu geldiğinde başının üzerinde yeşil bir ok olacak. Kafasına nişan alıp temiz bir vuruşla işini halledin. Fazladan da diğer elemanları öldürürseniz size fazladan puan verecektir.

Bittiğinde çıktığınız platformun altında ev simgesi belirecek ve gerekli aksiyon tuşuna bastığınızda da görevi bitirmiş olacaksınız. Eksikliklerinizi giderin ve sıradaki görev için haritayı açın. Haritanın güneyinde bulunan daire içerisindeki R harfinin olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.