Borderlands 3 – İnceleme

Borderlands 3 – İnceleme yazımla tekrar karşınızdayım. Biliyorsunuz 2K Games ve Gearbox ortaklığı ile bu oyunun birçok serisi yapıldı.

Devamını oku

Mafia III: Definitive Edition – İnceleme

Mafia III: Definitive Edition – İnceleme Mafia III: Definitive Edition – İnceleme Hikayesi olan oyunlar konusunda son zamanların kısırlığı biz oyuncuları vurmuş durumda. Mafia III: Definitive Edition – İnceleme ile buna değineceğim. Malumunuz oyunlardaki hikayeler genel anlamda bir hayal ürünü [...] Devamını oku

Borderlands 2 – İnceleme

FPS oyun dünyasında bildiğiniz üzere Borderlands serisinin etkisi çok farklı olmuştu. Özellikle oynanış ve oyun mekanikleri açısından çok farklı bir platforma geçirmişti. 2K Games, Gearbox Software ve Aspyr firmaları bu sefer işin içinde olmaya devam ettiler. Sadece Mac bilgisayarlardaki platform için Aspyr firması geliştirici olarak takıma katıldı. Borderlands 2 – İnceleme yazım ile detaylara girelim.

Devamını oku

Borderlands GOTY – İnceleme

2K Games birçok oyunun altına attığı imza ile 2010 yılından bu yana bizleri seçkin oyunlarla buluşturmayı başaran yegâne yayımcı firması olduğunu biliyoruz. Borderlands GOTY – İnceleme yazımızla oyuna değinelim.

Devamını oku

The Darkness 2 İnceleme

Mafya oluşumları oyunlar arasında çok rağbet gören bir unsur. Bir çok oyunun bu konuyu ele aldığını biliyoruz. The Darkness 2 İnceleme yazımda oyuna değineceğim.

Devamını oku

Duke Nukem Forever İnceleme

Duke Nukem Forever İnceleme Duke Nukem Forever : Hail To The King Baby! 1995'de 3D Realms adlı bir firma, çok sıra dışı bir oyun geliştirdi. Duke Nukem Forever İnceleme yazıma başlıyorum. Tabi her yerde Captain America, The Avengers, Batman gibi [...] Devamını oku