State Of Decay Tam Çözüm
1

State Of Decay Tam Çözüm

Nis 09 GamerAdmin  
Oyunun en büyük fark yaratan kısmı ; kaynak arama.

Oyunun en büyük fark yaratan kısmı ; kaynak arama.

Bu da arada boşluk olacağı için zombi çetelerinin üssünüze gelmesini kolaylaştırır. Bunu yaşamamak adına simetriksel açı ile evleri seçin derim. Sonrasında eksik ne varsa, bahçe, gözetleme kulesi vs. gibi şeyleri de gerekli yerlere inşa edin. Sonrasında kaynak aramaya devam edebilirsiniz bunlar için. Eksikleri giderdikten sonra haritada size katılmak isteyenler olacak. Onları da alıp üsse bırakın. Sonrasında Lilly sizi eve çağıracak. Alan ile bir toplantı yapıyorsunuz. Siz, Jacob, Lilly ve Alan ile Sam. Aslında Alan ile Sam arasındaki bir tartışma yüzünden bu toplantı. Doktor öldüğü için kavga başlıyor. Sonrasında birkaç yardım işi yapıyoruz ve eve döndüğümüzde Alan bizi bekliyor. Öncesinde öksürdüğünü hatırlayın. Büyük ihtimalle son günü. Bizden uzak bir yere birlikte gidip onu öldürmemizi istiyor.

Eğer ki silahınızı susturucusuz kullanırsanız gelen zombi sayısını hayal dahi edemezsiniz.

Eğer ki silahınızı susturucusuz kullanırsanız gelen zombi sayısını hayal dahi edemezsiniz.

Temiz bir ölüm olsun. Yardımcı olun garibana :=). Kafadan tek atışla hakkın rahmetine kavuşturun yavrucağı. Sonrasında bazı stratejik noktaları tuzaklı mekan yapmamız gerekiyor. Buna istinaden haritadan bazı evleri seçip buraları yapabilirsiniz. Eğer ki evin içerisinde yiyecek varsa sadece, bu yiyeceği almadan tuzaklı ev yaparsanız emin olun kaynak depolama alanınızda yükselir. Envanter ekranında kutu ikonuna gelip “Status” yazan yere baktığınızda, mesela 139/110 kısmı, size 110 adet en fazla o kaynağı depolayabileceğinizi, fakat sizin 139 adet o kaynaktan sahip olduğunuz miktarı gösteriyor. Bu da aslında iyi değil. Şimdi biliyoruz ki, yiyecek, mühimmat, inşaat malzemesi, tıbbi malzemeler var. Toplamda 8 adet bu tuzaklı evden yapabildiğimize göre, her kaynak için 2 ev seçip ona göre depolama olayını da yükseltebiliriz.

Ed ile Maya'yı kurtardığımız yer.

Ed ile Maya’yı kurtardığımız yer.

Yapacaklarımız şu an sadece bazı yardım ve yan görevler. Bitirdikten sonra bu görevleri, General telsizden köprüyü havaya uçurmak için yardım isteyecek. Tabi sizde yardım etmelisiniz ki köprü yolu açılabilsin. Şimdi çevredeki kaynak arama olaylarını da bitirdiyseniz, size tavsiyem daha iyi kaynaklar için bu köprüyü havaya uçurup, açılan yerden yeni bölgeleri keşfetmeniz olacaktır. Generalin yanına gidip köprüyü havaya uçurmasında yardımcı olun. Öncesinde gelen zombileri temizleyin. Sonra zaten köprü havaya uçmadan önce de sizde saklanacak bir yer arayacaksınız. Sonrasında general ve adamları peşinizden gelecek. Hemen kapının ağzındaki polis arabasına binin. Haritadaki işaretli yere doğru ilerleyin. Konuşma bittikten sonra doğruca üsse dönün. Arkanızda duran yaşam yeri için şimdi olduğunca fazla inşaat malzemesi toplama vakti.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.