State Of Decay Tam Çözüm
1

State Of Decay Tam Çözüm

Nis 09 GamerAdmin  
State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Oyunda, her zaman yardımcı olan ipuçları mevcut.

Hemen gidip Thomas’ın zombi halini paketliyoruz ve yine Ed ile olan konuşma başlıyor. Sonrasında haritada kaçış yerini işaretliyoruz ve yola koyuluyoruz. Size tavsiyem evin ön çıkışından ilerleyip su tankının solunda kalan binanın bahçesine girmeniz. Orada bir araba göreceksiniz. Hem hızlı hareket etmenizi sağlar, hem de güvende olursunuz. Şimdi oraya ulaşın. Sonrasında hızlıca köprünün karşısına sürün. Eğer ki yeteri kadar ivmelenirse araba paçayı kurtarırsınız. Ama korkmayın. 3 kişi her zaman daha güçlüdür. Köprüden aşağıya düştüğünüzde hemen arabadan çıkıp zombileri öldürün. Sonrasında sağdan ilerleyip solunuzdaki basamaklardan yukarıya çıkın. Soldaki zombileri de öldürüp diğer arabaya binin. Şimdi haritayı açıp kilisenin olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun. Lilly Ritter ile tanışın.

State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Thomas ve saz arkadaşlarının olduğu meşhur “Ranger Station”.

Şimdi unutmayın ki oyunda zombileri arabayla öldürmek sizin için iyi olmayacaktır. Hele ki büyük olan azman zombide hiç denemeyin derim. Çünkü direk araba çöp oluyor onun üzerinde kullandığınızda. Arabaları elinizden geldiğince ikiye ayırmanızda yarar var. Birinci kısımdakiler hızlı olanlar ve sadece kaynak için kullanacaklarınız, ikinci kısım ise hem yolcu taşıma kapasitesi yüksek olanlar ve diğerlerinden daha yavaş olan arabalar. Ona göre aksiyon almanızda yarar görüyorum. Benden söylemesi. Eve girdikten sonra tüm camlara barikatları kurmak güvenliğiniz için önemli. Sonrasında Lilly ile kısa bir yürüyüş yapın konuşma bittikten sonra haritadaki işaretli yere doğru yola koyuluyoruz. Dikkatli olmakta yarar var. Zombiler bir anda 5-10 adetle gelebiliyorlar bilginiz olsun. O sebeple de yerde çömelerek ilerlemek mantıklı olacaktır.

State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Oyunun başlangıç görünümü.

Sonrasında baz kulesine çıkıp etrafta nelerin olduğuna bakıyoruz. Aşağıya iniyoruz ve bize katılmak isteyen bir grubun olduğu bilgisini alıyoruz telsizden. Lilly bize haritada işaretli yere gitmemizi söylüyor. Sizde işaretli yere doğru aşağıdaki ufak gps den bakaran ilerleyin. Sonrasında geldiğinizde eve arkadaşların size katılmasına izin verin ve tüm camları barikatla kapatıp gelen zombileri en azından bize katılacak elemanların eşyalarını toparlayacağı süreye kadar bertaraf edin. Sonrasında yakınınızda 4 kişinin sığabileceği bir araba bulup oradan hızlıca kiliseye geri dönün ve elemanları bırakın. Sonrasında haritayı açın. Veteriner kliniğine gitmemiz gerekiyor. İlk yardım işareti olan yeri seçin ve doğruca yola koyulun. Şimdi yanınızda 2 kişi daha var. Biri Alan ve diğeri de Sam Hoffman.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.