State Of Decay Tam Çözüm
1

State Of Decay Tam Çözüm

Nis 09 GamerAdmin  
Oyundaki doğa modellemeleri gerçekten ayrı bir atmosfer katıyor.

Oyundaki doğa modellemeleri gerçekten ayrı bir atmosfer katıyor.

Bu yer çok daha büyük ve çok daha işlevsel. Çevredeki kaynaklar da muazzam ölçüde fazla. Şimdi üsse dönüp, inşaat malzemesi toparlayın ve yeni yaşam yerinize gidip topluluğu oraya taşıyın. Şimdi çevredeki kaynakları sömürebilirsiniz. Tabi yine tuzaklı evleri stratejik bölgelerde seçip kurmanız avantajınıza olacaktır. Biraz yan görevden sonra general sizi haritada işaretli olan yerde bekliyor olacak. Bir yaralı askerin yanına gidiyor olacaksınız. Şimdi o görev için yola koyulun ve askerin size söyleyeceklerine kulak verin. Aslında suyun virüslü olduğunu söylüyor. Asla içmeyin diye de uyarıyor. Sonra general sizin evden dışarıya çıkmanızı istiyor. Tabi siz çıktıktan sonra da ölen askeri kafadan vuruyor ki zombiye dönüşmesin. Dışarıda birkaç şey söyleyecek size general. Sonrasında su rezervuarına gitmenizi istiyor.

Eğer kaynak aramasında seviyeniz yüksek değilken kısa yol tuşu ile hızlıca arama yaparsanız kırmızı banttaki gibi bir uyarı aldığınızda savaşmaya hazır olun.

Eğer kaynak aramasında seviyeniz yüksek değilken kısa yol tuşu ile hızlıca arama yaparsanız kırmızı banttaki gibi bir uyarı aldığınızda savaşmaya hazır olun.

Tabi ki birlikte yola koyulacaksınız. Haritadaki işaretli yere doğru ilerleyin. Konuşmalar geçtikten sonra tellerin arkasında neler olduğunu görüyoruz. Aslında neden insanların zombiye dönüştüklerini. Zombi olarak dönüşenleri öldürüp buradaki su rezervuarına attıklarından tüm sular kirlenmiş. Bu da hastalığın daha hızlı yayılmasına neden olmuş. Birkaç yan görev ve kaynak toplama sonucunda tekrar general bizi buluşma noktasına çağırıyor. Haritada “Exit Strategy” yazan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Evet geldiğimizde büyük bir duvar ile karşılaşıyoruz. General bize duvar konusunda fikir danışıyor. Lilly’de bu konuda konuşmaya katılıyor. Şimdi yapmamız gereken büyük patlayıcıları bulmak. Birkaç yardım ile kaynak aramasından sonra, haritada patlayıcılar konusunda işaretli yere doğru gidiyoruz.

Ray Santos ve karakterimiz.

Ray Santos ve karakterimiz.

General ile buluşup patlayıcıların olduğu bölgeye girmemiz lazım. Girip zombileri öldürün ve patlayıcıları alın. Şimdi birkaç yan görev daha yapıyoruz ve sonrasında ilk geldiğimiz yerde, haritada işaretli olan “Memento” adlı yeri seçiyoruz ve yola koyuluyoruz. Bu arada menülerinize dikkat ettiyseniz askeri top yardımı, swat yardımı ve bir çok çeşit yardım seçenekleri olmalı. Eğer swat yardımı yok ise dert etmeyin. Askeri top yardımı ile de zombi topluluklarını rahatça öldürebilirsiniz. Yola koyulun ve görevi bitirin. Plastik saati aldıktan sonra üsse yola koyuluyoruz. Haber geliyor bu sırada patlayıcılar konusunda. Oyunun sonuna geldik.  Şimdi eksik göçük herhangi bir yan göreviniz var ise bitirin sonrasında işaretli yerden devam edin. Şimdi generali korumamız gerekiyor. Tüm zombileri öldürün.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.