State Of Decay Tam Çözüm
1

State Of Decay Tam Çözüm

Nis 09 GamerAdmin  
State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Eşya dolabı çok işinize yarıyacak oyunda.

Doktorun yanına gidiyoruz Mickey ve Job ile. Sonrasında doktor acı haberi veriyor ve Eli’nin öldüğünü, zombiye dönüşmesinin an meselesi olduğunu söylüyor. Karakterimiz hemen atlıyor ve ben yaparım diyerekten herkesi dışarıya gönderiyor. Sonrasında olay size kalıyor. Güzel ve temiz bir headshot ile Eli’yi Allah’ın rahmetine son uğurlama ile gönderiyoruz. Bu görevde bitiyor. Tabi kiliseye geri dönüyoruz. Doktor Ed için gerekli bilgiyi veriyor bize. Şimdi kiliseye girip Lilly ve kardeşinin tartıştığı konuya geliyoruz. Yeni bir yaşam alanı. Tartışma bittikten sonra Jacob ile konuşun ve yeni yaşam alanı konusunda kendisinden bildiği yerlerin tarifini alacağız. Jacob ile arabaya binin ve yeni yaşam alanları konusundaki bildiği yerleri gezin. İlk geldiğimiz yer Jacob’ın eski kız arkadaşının oturduğu ev.

State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Karakterinizin envanter ekranı.

Hikayesini anlatmaya başlıyor ama içeriyi görmek isteyen karakterimiz hemen kapıdan giriyor. Tabi evin kapısını biri açıyor. Eleman ısırılmış ve dönüşmeye yakın. Yere düştükten sonra kalkıyor. Hızlıca elemanı paketleyin. Sonrasında konuşmaya devam ediyor Jacob. Jacob’ın gösterdiği ikinci yer ise gerçekten yaşamaya değer bir alan. Şu ana kadar haritadaki en büyük 2. Alan. Neden diyecekseniz, unutmayın yaşadığınız yere bahçe, tamirat kulübesi, tıbbi malzeme yeri, gözcü kulübesi, yemekhane ve kütüphane yapabiliyorsunuz. Bu anlamda en güzel alternatiflerden biri bu Jacob’ın gösterdiği ikinci yer. Eğer ki elinizde yeteri kadar materyal var ise düşünmeden topluluğunuzu buraya taşıyın derim. Tabi en az topluluğunuzda 12 kişi olmalı ki orada kendinizi zombilere karşı koruyabilesiniz.

State Of Decay Tam Çözüm

State Of Decay : Karakterinizin yetenek seviye ekranı.

Şimdi Kiliseye doğru yola çıkın. Bu sırada eğer yardım isteyen arkadaşınız var ise yardımcı olun. Sonrasında haritada işaretli yere doğru gidin. Lilly size yolda iken telsizden bir haberinin olduğunu söyleyecek. Bir yardım isteği daha olacak. Arkadaşınıza yardım ettikten sonra gidip bu yardım isteyen ekibi bulmanız gerekiyor. Sonrasında kayıp olan diğer kişiyi de bulup kaldıkları eve doğru kendilerine eskortluk ediyoruz. Sonrasında daha var ise yardım isteyen arkadaşlarımız onları da halledin ve kiliseye dönün. Şimdi Lilly bize bir görev daha veriyor. Görevin adı “Accusations”. Haritada işaretli yere doğru yola koyuluyoruz. Job ve Mickey ile konuşuyoruz. Konuşmamız tabiî ki onların bazı insanları soydukları hakkında geçiyor. Neyse sonrasında ayrılıyoruz. Lilly bize bir kayıt dinletiyor. Bir arkadaşımız askeriyenin yaptıkları hakkında bilgi veriyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.