State Of Decay Tam Çözüm
1

State Of Decay Tam Çözüm

Nis 09 GamerAdmin  
Oyunun görev notları ekranı.

Oyunun görev notları ekranı.

Şimdi bu görev bittiği için yeni görevimize “Army Activity”’e geçebiliriz. Haritada işaretli olan yere doğru ilerleyin. General iki arkadaşınızı yakalamış bulunmakta ve birkaç nasihatten sonra 30 saniye içinde gitmelerini istiyor. Hızlıca kaçarak ayrılan arkadaşlarınızı bulmanız lazım. Haritada işaretli yere doğru ilerleyin. Bulduktan sonra sağ salim eve kadar eşlik edin. Sonrasında Beatriz ile yine takas olayına girişiyoruz. Eskortluk edip haritada işaretli yere doğru yola çıkın. Sonrasında takas gerçekleştikten sonra yola koyulun. Kiliseye arkadaşı bırakın. Sonra telsizden gelen yargıç hanımın sesine kulak verin. Sonrasında haritada işaretli olan yere doğru gidin. Yargıç Lawton ile görüşeceksiniz. Görüşme bittikten sonra da şerif Carl ile bir göreve başlıyoruz. Kendisine yardım etmemiz gerekiyor.

Üssünüzdeki kaynakların dağılımı. Toplamda hangi kaynaktan ne kadar var onu gösteriyor ve günlük kaynak tüketimi de görünmekte.

Üssünüzdeki kaynakların dağılımı. Toplamda hangi kaynaktan ne kadar var onu gösteriyor ve günlük kaynak tüketimi de görünmekte.

İlk yeri temizledikten sonra ikinci yere giderken birinin yardım çağrısını alıyoruz. Kızı kurtardıktan sonra, Doktor Hanson’un yardımına gitmemiz gerekiyor. Haritada işaretli yere doğru yola koyulun. Anlıyoruz ki doktor karısını ziyarete geldiği zaman zombiler tarafından saldırıya uğramış mezarlıkta. Yardım işi bittikten sonra Mickey ve Job’un yanında yardım isteyen biri var. Yakın olduğu için hemen oraya gidiyoruz. Sam güzel bir dayak yemiş anlaşılan. Onu evine kadar bırakıyoruz. Sonrasında karısı karşılıyor. Tabi güzel bir azarı da yiyor. Haritaya bakın ve “Eyes In the Sky” yazılı işaretli olan yere doğru yola koyulun. Şimdi baz direğine çıkıp zombi çetesini yok etmek için askeri güçlere yer gösteriyoruz. Onlarda top atışı yapmak için gerekli kordinatları alıyor ve boom! Hepsi paket.

Üssünüzün haritası. Buradaki boş alanlara gelip bir çok farklı şey inşa edebilirsiniz.

Üssünüzün haritası. Buradaki boş alanlara gelip bir çok farklı şey inşa edebilirsiniz.

Şimdi yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınız var ise yardım edin. Çünkü ana görev için bu yan görevleri ihmal etmek hem itibar hem de topluluk adına iyi olmayacaktır. Şimdi haritada işaretli olan “Indefensible” adlı görev için yola çıkıyoruz. Yapmamız gereken Becca ve arkadaşlarının gözlemci kulesini inşa edene kadar zombi saldırılarını yok etmek. Dikkatlice siper alıp zombilerin gelmesini bekleyin. Size bir ipucu ; eğer ki herhangi bir mühimmat ya da enerji haplarınız biterse evin içerisindeki dolabı kullanıp alabilirsiniz. Görev bittikten sonra haritada işaretli olan Sam Hoffman’ın yanına posta ofisine doğru yola çıkın. Sam’e yardım etmeliyiz. Sam’in aradığı şeyi bulmak için yardım edip bu görevi de bitirin. ( Andy diye bir adam. Üzülmeyin zombi olalı saatler geçmiş :=) Şimdi haritanızı açın, “An Elevated Perspective” yazan yere, Ray Santos ile tanışmak için yola koyulun.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.