Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Yerdeki delikleri kontrol edin.

Yerdeki delikleri kontrol edin.

Soldan tekrar devam ediyoruz. Sağda üstteki patikadan devam ediyoruz ve ağacın arkasına geliyoruz. Sağdan devam ediyoruz. Demin geldiğimiz yer ama farklı yol. Sağdan tekrar devam ediyoruz ve büyük bir tepeye çıkıyoruz.

Yerdeki delikleri kontrol edin. Şimdi çantanızdaki tripodlu mekanizmayı deliğin üzerinde kullanın.

Sonra mekanizmayı kullanın. Soru işareti ile not defteri arasındaki boşlukta ise aksiyon tuşu ile sağa doğru çevirebilirsiniz görüş açınızı. Bir mağara ile bir büyük kayalık sütun göreceksiniz. Sonrasında bir işaret daha göreceksiniz bir diğer sütun ile.

Biraz daha sağ yaptığınızda diğer iki tane mağarayı da görüyor olacaksınız. Şimdi buradan çıkıp geriye dönüyoruz ve Shaman’ın köyüne gidiyoruz.

George Şaman köyüne giderken bu sırada Nicole’de Londra’da Limanda…

Şimdi biri sabit diğer hareketli olmak üzere iki eleman var. Hareketli eleman diğer elemanın yanına gittiğinde soldaki kutuya doğru ilerleyin. İkinci turunda ise merdiveni kullanıp geminin üzerine çıkın ve saklanın. Eleman diğer turu dönerken sabit olanın yanına gittiğinde hızlıca aşağıya inin ve kapıyı açın yukarı çıkın hemen.

Sonrasında eleman gelip içeriye girecek ve sizde üzerine kilitleyeceksiniz kapıyı. Sonrasında soldaki arada kalan süpürgeyi kullanıp kilidi sağlamlaştırın. Sonra sağdaki camdan Profesör Oubier ile diğer elemanın konuşmasını izleyin. Sonrasında Profesör Oubieri öldürüyorlar. Nicole içeriye giriyor ve olanlara bakıyor. Profesörün öldüğüne emin olsun önce.

Sonrasında taşı alın elinden. Tabi demo giriyor ve o sırada asker üniformalı eleman arkadan saldırıyor hızlıca kılıcı çantadan seçip elemanın kafasının üzerine doğru kullanın. Nicole oradan kaçıyor taş ile birlikte.

Bu sırada George ile birlikte Ormanda….

Şimdi bir tahtadan kaleye geliyoruz. Çatışma olduğunu görüyoruz ama aslında bu bir film seti. George ile yönetmen konuşuyor. Bittikten sonra, yönetmenin yanındakilerle konuşun. Sonrasında çalılıkların yanına gidin. Arıların olduğunu göreceksiniz. Şimdi çekimler başlayacak ve oyuncular yer değiştirecek.

Soldaki masadan kek, şurup ve pastayı alın. Kek ile şurubu birleştirin. Bert geldiğinde ise sahneye ona verin. Sonrasında tekrar çalılıklara gidip arıları rahatsız edin. Arılar Bert’e saldıracak. Sonrasında gelecek kısımda ise yönetmen gitmemize izin vermiyor. Şimdi Bert ile konuşun tekrar. Sonrasında yönetmen ile konuşun ve mağarayı seçip fikrinizi söyleyin.

Sonrasında kameraman ile konuşun. Sonra tekrar yönetmen ile konuşun. Sizi soyunma kabinine gönderecek. Şimdi yeni kostüm ile George çekimlere hazırlanıyor. Araya demo giriyor.

Nicole Shaman köyüne dönüyor ama yakılıp yıkılan köyde George’dan bir iz yok…

Nicole yerde George’un güneş gözlüğünü buluyor. Bir cüce şaman geliyor yanına ve onunla konuşmaya başlıyor. Elemanın adı titipoco. Etrafa bakının ve seçilebileceklere göz gezdirin. Şimdi titipocodan yardım isteyin ve yanmış evin başındaki büyük varili devirmeye çalışın birlikte. Sonrasında yere düşen taşı alın. Şimdi titipoco bize bir yer gösteriyor. Soldan ilerleyin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.