Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : George kapıyı arkadan kilitleyecek.

Adam bizle konuşuyor olacak. Şimdi istediğiniz seçeneği seçin ve konuşma bittikten sonra soldaki aradan merdivenleri kullanıp yukarıya çıkın. En sağda duran varillerin olduğu mekanizmayı kullanın. Adam mekanizmanın sonundaki yere geldiğinde bir daha kullanın. Adam bu sefer aşağıya düşecek.

Şimdi dikkatlice aşağıya inip kapıdan girebilirsiniz. George kapıyı arkadan kilitleyecek. Şimdi masanın olduğu yerde araştırmalarınızı yapın. Bir adet anahtar bulacaksınız. Şimdi arkanızdaki kutulara doğru ilerleyin. Adamla konuşmaya başlayacaksınız. Adama anahtarı gösterin. Yanınıza gelecek. Adam zaten İngilizce de bilmiyor.

Şimdi sağdaki yeşil kapılı asansörü kullanın. Üst kata gelmiş olmasınız. Şimdi kapının üzerine bir şey koymalısınız ki aşağıdan biri yukarıya gelmek için asansörü çağırdığında asansör aşağıya inmemeli. Karşınızdaki kutulardan yerde duranı seçin. George kapının önüne koyacak ve şimdi yapacağımız ise içeriyi araştırmak olacak.

Şimdi Asansörün yanında duran düğmelere bakın. Sağ tıklayarak neler olduğunu anlayabilirsiniz. Şimdi belirsiz bir düğme olacak. Ona sol tıklayın ve soldaki ışıkları yakın. Sonrasında yerdeki ize sol tıklayın. Üzerinde beliren kapıya da sol tıklayın. Kapıyı açtıktan sonra içeriye girin.

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Nicole ile karşılaşıyoruz.

Nicole ile karşılaşıyoruz. Önce yerdeki heykeli alıyoruz. Sonrasına arkasına geçip ellerini çözüyoruz. Sonrasında aramızda konuşma başlıyor. Her şeyi Nicole ile konuşun. Konuşma bittikten sonra yerdeki nesneyi alıyoruz. Kapıdan dışarıya çıkıyoruz. Konuşma başlıyor tekrar. Sonrasında çantanızdaki ipi ortada duran heykelin üzerinde kullanın.

Sonrasında asansörün önüne koyduğumuz kutunun solundaki yerde çantamızdaki siyah bandı kullanmalıyız. Çantadan seçip üzerine getirin ve şimdi kutuyu asansörün kapısının önünden çekin. Sonrasında soldaki üzerinde ufak kutu olan büyük kutuya yönelin ve ufak kutuyu diğer büyük kutunun üzerine koyun.

Diğer kutuya da sol tıklayın ve paletin arkasını açmış olacaksınız. Şimdi palete sol tıklayın. Heykeli biraz daha yukarıya çıkartıyor olacak. Şimdi Heykelin boynuna doladığımız ipe sol tıklayın ve ikinci seçenekte ise üstündeki mekanizmayı seçin. Heykele sol tıklayın. Tek başınıza ittiremeyeceğinizi göreceksiniz, zaten George da bunu belirtiyor olacak.

Şimdi Nicole ile konuşup heykeli gelen seçenekten seçin. Yardım edecek ve sonrasında kapıya doğru iteceksiniz birlikte. Kapı kırıldıktan sonra dışarıya çıkın. Soldaki kabloya dikkat edin. Üzerinde çantanızdaki kelepçeleri kullanın ve oradan kurtulun.

Paris’e Geri Dönüş…

Şimdi geldiğimiz yer yine Maufaçon. Andre ve müze sahibi ile konuştuktan sonra Quaramonte’ye doğru yola çıkıyoruz.

Birkaç gün sonra…

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Quaramonte’ye doğru yola çıkıyoruz

Turist kıyafetlerimizle çok farklı bir George ve Nicole ile karşılaşıyoruz. Demolardan sonra etrafınıza bakının. Karşınızda yerde oturan, sağında kalabalık olan kadın ile konuşmaya çalışın. Sonrasında sağa doğru ilerleyip elinde gitar ve davul bulunan iki adamla konuşmaya başlayın. Her şeyi sorun ve konuşma bittikten sonra üzerinde yeşil gömlek olan şişman kadın ile konuşmaya başlayın.

Bayan Henderson yine karşımızda. İlk oyundaki karşılaşmamız Suriye’de idi. Her şeyi sorduktan sonra keçinin solunda duran postere sol tıklayın. Şimdi fareyi “Quaramonte Mine Co.” Yazan yere getirin ve sol tıklayın. Şimdi kadın bozuntusu bizi dışlıyor. Sanırım feminist. Şimdi konuşma bittikten sonra her şeyi soruyoruz.

Bittikten sonra, bir elemanın çıplak olarak dosyaları masaya koyduğunu göreceksiniz konuşma esnasında, işte şimdi o elemanla konuşma zamanı. Sonrasında dışarıya çıkıyoruz ve polis karakoluna giriyoruz. Bayan Henderson ile konuştuğumuz yerin sağındaki kapıdan gireceğiz. Şimdi ilk general ile her şeyi konuşun ve sonrasında Renaldo ile konuşmaya başlayın.

Her şeyi sorun. Sonrasında dışarıya çıkın. Şimdi Nicole ile konuşmaya başlayacağız. Her şeyi soruyoruz. Sonrasında maden ocağının yanındaki aradan giriyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.