Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Şimdi deniz kabuğu ile Emily'nin boynundaki hacı takas ediyoruz.

Şimdi deniz kabuğu ile Emily’nin boynundaki hacı takas ediyoruz.

Dışarı çıktıktan sonra kediye tüyü uzatın. Parçalayacak tüm tüyleri. Parçaladıktan sonra parçalanmış tüyleri alın. Sonrasında merdivenlerden inip Rio’nun yanına gidin. Kendisine bu parçalanmış tüyleri veriyorsunuz. Sonrasında tekrar müze odasına gitmemiz gerekiyor. Emily ile konuşup, bazı şeyleri tekrar üzerinden geçeceğiz.

Şimdi deniz kabuğu ile Emily’nin boynundaki hacı takas ediyoruz. Sonrasında demin aldığımız masadaki tüyün boş alanına bu hacı takıyoruz. Şimdi Zombie Adasını görüntülüyoruz. Şimdi konuşmalar başlayacak ve bittiğinde Rio ile konuşmamız gerekecek Zombie Adası hakkında.

Evet, bizi götürmeyi kabul ediyor Rio ve yola koyuluyoruz. Araya demo giriyor.

Karşınızdaki kayalığa çıkmaya çalışın. Sonrasında Rio ile konuşun ve ondan ağını isteyin. Ağı kullanarak kayaya tırmanın.

Bir zaman sonra ; Londra…

Şimdi Londra metrosunda Nicole ile kontrolü ele alıyoruz.

Şimdi Londra metrosunda Nicole ile kontrolü ele alıyoruz.

Şimdi Londra metrosunda Nicole ile kontrolü ele alıyoruz. Soldaki otomat makinesinin yanına doğru ilerleyin. Araştırın. Şimdi otomatın üst kısmında çantanızdaki tokayı kullanın ve alta penny düşürmeye çalışın. Ses geldikten sonra alttan penny’i alın. Sonra yine üstte bu penny i kullanın ve çikolatanızı alın.

Alttaki yerden tekrar pennyi alın. Sağdaki kırmızı basküle ilerleyin. Penny’i üzerinde kullanın. Size bir kart verecek. Sağdaki haritanın altında olan mekanizma üzerinde kılıcı kullanın ve kapağı açın. Açılan yerdeki kırmızı düğmeye basın.

Kırmızı ışık yandığında tren duracak ve Nicole trene binecek. Şimdi tekrar Zombie Adasında, George’ün kontrolü elimizde başlıyoruz.

Sağ tarafa, ağaçların olduğu yere doğru ilerliyoruz. Burası bataklık. Yerden bir çalı alın. Sağdan tekrar ilerleyin. Ağacın altındaki hayvanın üzerinde aldığınız çalılığı kullanın.

Şimdi tekrar Zombie Adasında, George'ün kontrolü elimizde başlıyoruz.

Şimdi tekrar Zombie Adasında, George’ün kontrolü elimizde başlıyoruz.

Şimdi geriye dönün ve başladığınız yere gelmeniz gerekli. Şimdi aşağıda sağda kalan yerden ilerliyoruz ve dağlık bir bölgeyi geçiyoruz. Tekrar ormana girdik ama etrafta mantarlar, çiçekler felan var. Şimdi sağa doğru ilerleyin ve yavru domuzu görün. Elinizdeki çalı ile dart okunu birleştirip üzerinde kullanın.

Yavru domuz kaçışacak ve yolumuza devam edeceğiz. Sağdan ağacın yanından giriyoruz ve büyük uzun bir taşın olduğu yere geliyoruz. Kayanın üzerindeki sarmaşığı alıyor ve yere atıyoruz. Sonrasında yerdeki sarmaşık ile çantamızdaki ağı birleştiriyoruz. Sonra çantamızdan dairesel olan amblemi de bunlarla birleştiriyoruz ve kayanın üzerinde kullanıyoruz.

Solda üstteki yoldan devam ediyoruz. Sonrasında sağdaki patikadan devam edip ağacın altına sopayla müdahale ettiğimiz yere geliyoruz ve solda üstte duran ağacın oradan devam ediyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.