Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Rio'ya elinizdeki kurtçuğu verin.

Rio’ya elinizdeki kurtçuğu verin.

Öncesinde Rio bir bisiklet parçası çekecek. Ondan şamyeri alın. Sonrasnda balığı yakalayacak ve onu da alın. Şimdi geri dönüp merdivenlerden yukarıya çıkın. Evin önündeki merdivenlerden de çıkın yukarıya ve şamyeri sağdaki bayrak direğine takın. Aşağıya inip balığı şamyerin ucuna takın. Kedi yerinden ayrılacak ve sizde kırmızı topu alacaksınız.

Sonrasında merdivene çıkıp şamyeri alıyoruz ve balığı yere atıyoruz. Kedi balığı yiyor. Aşağıya iniyoruz, soldaki ağacın yakınında duran büyük kütük üzerinde şamyeri kullanıyoruz. Sonrasına topu da üzerinde kullanıyoruz. Sonrasında Plajdaki eleman geliyor yanımıza. Sonrasında merdiveni kullanıp yukarıya çıkıyor. Bu sırada merdiveni altından çekiyoruz ve eleman asılı kalıyor yukarıda (salak! ).

Sonrasında aşağıya iniyoruz ve elemanın planlarını araklıyoruz. Tripod mekanizmasını da araklıyoruz. Sonrasında yukarıya çıkıyoruz tekrar. Kadınlar size seslenecek ve sizde masanın üzerinde planı seçip kullanın. Sonrasında elemanın bir halt yediği ortaya çıkıyor. Konuşmadan sonra George evden içeriye giriyor.

Bir süre sonra ; Londra…

Şimdi geldiğimiz yer Britanya Müzesi Londra'daki.

Şimdi geldiğimiz yer Britanya Müzesi Londra’daki.

Evet şimdi geldiğimiz yer Britanya Müzesi Londra’daki. Nicole ile kontrol bizde. Şimdi sağdaki alanda maskenin altındaki kabinin içindeki Jaguar taşına yaklaşın ve araştırın. Sonrasında görevli ile görüşün. Sonrasında sizi bir taşın önüne götürecek ve konuşma devam edecek. Bu sırada Profesör Oubier ile karşılaşıyoruz ve o sırada telefon çalıyor görevli yanımızdan ayrılmak zorunda kalıyor.

Profesöre her şeyi sorun. Sonrasında taksi geldiğini söylüyor görevli ve Oubier gidiyor. Bu sırada Jaguar taşına doğru gidildiğinde çalındığı ortaya çıkıyor. Sonrasında tekrar görevli ile konuşuyoruz. Şimdi çalınan Jaguar taşının olduğu yerdeki anahtarı alın. Sonrasında telefonun solunda duran kılıç kabinini bu anahtar ile açıp kılıcı alın.

Sonra görevliye geri dönüp tekrar soruları sormaya başlayın. Görevli soruları aldıktan sonra ise polisi aramaya çalışacak. Bu sırada büyük heykelin sağındaki turuncu örtüyü kaldırın ve üzerinde kılıcı kullanın. Kapı açıldıktan sonra da dışarıya çıkın.

Bir zaman sonra ; Ketch’s Landing…

Şimdi George ile evin içerisindeyiz.

Şimdi George ile evin içerisindeyiz.

Şimdi George ile evin içerisindeyiz. Şimdi müze odasında geminin altında duran kitabı okuyun. Sonrasında masanın üzerinde duran kuş tüyünü alın. Geriye dönüp büyük panonun üzerindeki tablomsu nesneyi alın. Sonrasında tablomsu nesneyi masanın üzerine koyun. Sonra, sandığı açmaya çalışın. İçinden Emily çıkacak.

Şimdi Emily neler biliyor bakmamız lazım. Her şeyi sorun. Şimdi gemi maketinin solunda duran lambayı alın ve masadaki mürekkep kısmına koyun. Dümenin oradaki kaptan Ketch’in portresine bakın. Tekrar Emily’e dönerek ona tekrar soru sorun. Şimdi buradan ayrılma vakti geldi.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.