Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Konuşmaya başlayın Duane Henderson ile

İki kişi var ve biri CIA’de çalışan Henderson. Diğeri ise profesör Oubier. Konuşmaya başlayın Duane Henderson ile. Her şeyi sorun ve konuşma bittikten sonra sıra Profesör Oubier’e gelsin. Ona da her şeyi sorun. Sonrasında karakolun önünde duran Pearl Henderson ile tekrar konuşun.

Sonrasında yine maden firmasının sağdaki aradan girip Duane’in yanına gidin. Profesör gitmiş olmalı. Şimdi Duane ile tekrar konuşun. Her şeyi sorun. Konuşma bittikten sonra karakola girip Renaldo ve Miguel ile konuşun. Sonrasında solda duvarda duran bir kâğıt rulosu olacak. Onu aksiyon tuşu ile aktive edin.

Miguel size dokunmamanızı söyleyecek. Aslında açmaya çalıştığınız bir arkeoloji haritası. Sonrasında buradan çıkıyoruz ve maden firmasının ofisine gidiyoruz Nicole ile. Şimdi Conchita ile konuşuyorsunuz. Her şeyi sorun. Şimdi dışarıya çıkıp Nicole ile konuşun. Sorularınızı sorun ve sonrasında yine karakola giriyorsunuz.

Şimdi Miguel ile konuşmaya başlıyorsunuz. Miguel ile bir röportaj yapmayı kabul ediyor Nicole ve Miguel oradan ayrılıyor. Şimdi dışarıya çıkıp Pearl ile konuşuyoruz. Aztec saray resmine tıklıyoruz ve Pearl içeriye giriyor. Ortam bize kalacak ve istediğimizi karıştırma şansımız olacak. Şimdi duvardaki haritaya bakın.

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Mahkûm Miguel ile tanışın

Sonrasında mahkûm hücrelerinin olduğu yere girip mahkûm Miguel ile tanışın. Her şeyi sorun. Sonra karakoldan çıkıp yine maden firmasının ofisine gidiyoruz. Conchita ile konuşuyoruz. Sonra arkasındaki dolaptan tetikleyiciyi alıyoruz. Sonrasında ofisten ayrılıyoruz. Şimdi Duane ile konuşun ve tetikleyiciyi ona verin.

Sonrasında yine karakola girip mahkûm Miguel ile konuşun. Tabi bu arada Renaldo gelip size silahını doğrultuyor ve sizi hücreye atıyor. Sonrasında olay General’in apartmanındaki Nicole’e dönüyor. Şimdi her şeyi sorun General’e. Sonrasında Televizyona, kapının üzerindeki kılıç balığına ve duvardaki portreye aksiyon tuşuyla basıp inceleyin.

Sonra General’e dönüp bunlar hakkında soru sorun. Televizyon hakkında sorduğunda Nicole, General televizyonu açacak ve sesi yüksek olduğundan General’in annesi içeriye girecek. Konuşma bittikten sonra olay yine George ile Miguel’e gelecek.

Duane gelecek ve konuşmaya başlayacak. Şimdi hayal kırıklığından sonra mahkûm Miguel ile konuşup tepede asılı duran ipi isteyin.

Sonrasında ise ipi hücrenin penceresi üzerinde kullanın. Sonrasında ipi tutarak Duane’i seçin. Sonrasında ise olay yine General’in evine geçiyor olacak. Annesi ile konuşan General sonrasında sesi duyduktan sonra neler olacağını görmek için balkonundan bakıyor olacak. Sonrasında George ile Nicole Tekneye atlayacak ve kaçacaklar. Evet demo giriyor araya.

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Sağda dağdan gelen bir suyun oluşturduğu şelale ve bir değirmen var.

Şimdi büyük ormanlık bir alana geldik. Sağda dağdan gelen bir suyun oluşturduğu şelale ve bir değirmen var. Şimdi sağdaki değirmen platformundan sarmaşıkları alın. Sonrasında çalışan değirmen çarkına doğru ilerleyin. Biraz daha sola doğru ilerlediğinizde, ortada bir tahta kazık ve solda ise 2 adet taş silindir göreceksiniz.

Şimdi demin aldığınız sarmaşıkları bu iki taşın üzerinde kullanın. Sonrasında kazığı da bu taşların üzerinde kullanacağız. Öncesinde cebinizdeki beyaz kâğıdı yapraklar üzerinde kullanın. Sonrasında ise değirmenin üzerinde kartal simgeli taşı kullanın. Bir papaz gelecek ve ne olduğuna bakacak. Şimdi konuşma başlayacak.

Bittiğinde ise tekrar konuşun papaz ile. Size boynundaki bandı verecek. Sizde konuşma bittikten sonra bandı demin bağladığımız iki taşın arasına koyacaksınız.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.