Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  
Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Tombul adamın yanına gidip biraz daha Absinthe fişekliyoruz.

Ayakta duran tombul adamla konuşuyoruz. Soruları soruyoruz ve o da bizim elimizdeki vazoyu yere atıyor. Adi herife güzel bir ders veriyoruz ve içkisine Absinthe katıyoruz. Konuşma bittikten sonra solda aşağıda duran beyaz saçlı elemanın yanına gidiyoruz. Onunla konuşmaya başlıyoruz. Her şeyi soruyoruz. Tombul adamın yanına gidip biraz daha Absinthe fişekliyoruz.

Adam paket. Sonrasında arka tarafa geçiyoruz ve kutuların üzerine sol tıklıyoruz.

Bir şeyler arıyoruz. Konuşması bittikten sonra tekrar sol tıklıyoruz ve kutunun üzerindeki etiketi alıyoruz. Sonrasında yine uzun saçlı eleman ile konuşuyoruz tombul adamın yanında duran. Sonrasında cebimizdeki gazete parçasına sağ tıklıyoruz ve tüm bilgilere ulaştıktan sonra buradan ayrılıyoruz araya demo giriyor.

Birkaç saat sonra…

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Geldiğimiz yer Marseilles

Geldiğimiz yer Marseilles. Şimdi bu rıhtımda birçok şeyi araştırmamız gerekiyor. Şimdi ufak kulübenin penceresine yaklaşın ve sol tıklayıp içerideki adamla konuşun. Her şeyi sorun kendisine. Sonrasında soldaki bacayı görüyorsunuz. Bunu bir yere not edin. Şimdi sol tarafınızdaki aradan aşağıya inin.

Merdivenlerin arkasındaki boşluktan devam edin. Köpeğin bulunduğu yere ulaşamıyoruz. Anlıyoruz ki uzun bir obje lazım bize. Şimdi merdivenlerin başına gittiğinizde suda yüzen bir sopa görüyoruz. Onu alıyoruz. Soldaki köpeğe doğru ilerleyip suda yüzen şişeyi alıyoruz sopayı kullanarak. Sonra uzanamadığımız yerde de sopayı kullanıyoruz ve mekanizmayı kapattığımızda üstümüzde açılan bir yer görüyoruz.

Delikten giriyoruz. Şimdi adamla konuşmaya çalışın. Adam osurmaya başlıyor sizi göremiyor ve George da kokudan düşüyor. Şimdi yukarıya çıkıyoruz merdivenlerden ve önce bacaya sol tıklıyoruz. George çok sıcak olduğunu söylüyor. Şimdi çantadan şişeyi kullanıyoruz ve sıcak olan boruyu soğutup üzerindeki baca mekanizmasını alıyoruz.

Sonrasında boş şişeyi çantamızdan kullanıyoruz ve sonrasında adam dışarıya çıkıyor. Merdivenlerden inip açılmış olan delikten giriyoruz. Bu sefer adam yok tabi ki.

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered : Önce köpek mamasını alıyoruz

Önce köpek mamasını alıyoruz. Sonrasında kovanın içindeki kömüre sol tıklıyoruz ve biraz alıyoruz. Sonrasında delikten aşağıya iniyoruz. Sonrasında sola dönüp sopayı yine mekanizmanın üzerinde kullanıyoruz ve platform tekrar açılıyor. Şimdi çantamızdan köpek mamasını seçip platformun üzerinde kullanıyoruz.

Köpek platforma gelecek. Mamayı yedikten sonra sizde sopayı kullanıp bir hainlik yapıyorsunuz ve köpeğin suya düşmesini sağlıyorsunuz. Sonrasında merdivenlerden yukarıya çıkıyorsunuz. Kulübenin sağındaki tellerin üzerinden tırmanıp limana giriyorsunuz. Şimdi soldaki “Poni Du Nord” yazısının solunda kalan çiftli kapıya sol tıklayın.

Konuşma bittikten sonra, biraz daha ilerleyip soldaki diğer kapıya sol tıklayın. George kapıyı çalacak. Kimse açmıyor. Soldaki aradan merdivenleri kullanıp yukarıya çıkın. Önünüzde Burak yeşil baca borusuna sol tıklayın. Konuşması bittikten sonra pencereye sol tıklayın. Pencereden içeriye baktığında George bir adamın çalıştığını görüyor.

Sağdaki kutuların arasında da biri daha var. Şimdi soldaki vantilatörün üzerinde çantamızdaki bastonu kullanıyoruz. Konuşmada geçen ismin “Karzac” elemanların patronu olduğunu da öğreniyoruz. Şimdi merdivenleri kullanarak aşağıya iniyoruz ve kapıyı tekrar çalıyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.