Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered
0

Broken Sword 2 The Smoking Mirror Remastered

Eki 09 GamerAdmin  

Orman yolundan ilerleyip biraz zaman geçtikten sonra…

Jeneratörün üzerinden silindiri alın. Titipoco’nun arkasındaki ipe bakın. Şimdi soldan ilerleyin ve askerin önündeki elemanla konuşun. Seçeneklerden ise General’in resmini seçin. Sonrasında tekrar titipoconun arkasındaki ipe doğru ilerleyin ve titipoco ile konuşun. Titipoco ipi boynuna dolayacak ve yukarıya tırmanacak.

Diğer taraftan ipi sarkıtıp aşağıya inecek. İpi motora bağlıyoruz. Sonrasında jeneratöre doğru gidip yakıt kısmı üzerinde elinizdeki kılıcı kullanın. Yakıt akan yerde ise demir aleti kullanıp yakıtı motorun kısmında kullanın. Sonrasında titipoco ile konuşun ve kol mekanizmasını seçin. Siz asansöre bindiğinizde titipoco da kolu çevirecek. Şimdi yukarıdayız.

İki eleman var ve biri General diğeri ise başka birisi. George ise elleri bağlı bir şekilde taşa yatırılmış durumda ve Generalinde elinde silah var. Kutunun üzerindeki mühimmat kemerini alın. Şimdi aşağıya inin tekrardan asansör ile.

Sönük meşalenin olduğu yere doğru ilerleyin. Meşalenin üzerinde aksiyon tuşuna basın ve titipoconun üzerinde kullanın. Titipoco meşaleyi yakacak ve sizde jeneratörün yakıtının aktığı yere doğru atacaksınız. Şimdi size elemanlardan biri soracak Bir şey var mı diye. Her şey kontrol altında diye cevaplayacak Nicole.

Şimdi yapacağınız aldığınız mühimmat kemerini ateşin olduğu yere atmak. Elemanlar kaçışacak. Şimdi asansörle yukarıya çıkmış oluyoruz eleman aşağıya indiğinde. Sonrasında ise Generalin üzerine gelip konuşmak için aksiyon tuşuna basın. Eleman korkaklığından silahını atacak elinden.

Konuşma başlayacak. Sonrasında titipoco gelecek ve elinde silahı ile Generali etkisiz hale getirecek.

Şimdi George’un üzerine gidin ve onu bağlarından kurtarın. Sonrasında piramidin içine gireceksiniz. Şimdi ise önce mekanizmaları araştırın. Sonrasında ise George ile konuşun.

 

 

Birlikte kolu çevireceksiniz ve aşağıya düşeceksiniz. Sonrasında General ve Annesi ile konuşma başlayacak. Sonrasında bir yere geleceksiniz Nicole ile. Bulmacayı ise videodaki gibi çözün. Sonrasında açılan yerden girin. Şimdi George ile titipoco bir yere geliyor.

Şimdi merdivenlerin oradaki meşaleyi alın ve titipocodan yardım alarak yakın. Şimdi titipoco bir yere George başka bir yere düşüyor. Yerdeki meşaleyi alın ve sağdaki sönük meşalede kullanın.

Sonrasında kolu kullanıp kapının kapanmasını sağlayın. Soldaki aradan girin. Önce soldaki mekanizmayı kullanın. Sonrasında aşağıdaki mekanizmayı kullanarak kapıyı açın. İçeriye girin.

Diğer tarafa geçip soldaki kapıdan girin. Gizli yeri açtık. İçeriye girin. Tabi meşaleyi de alıyoruz girerken. Arkanızdaki mekanizmayı kullanın ve açılan yerden aşağıya inin. Araya demo girecek. Demoyu izleyin.

 

Tebrikler...! Oyunu bitirdiniz.

Tebrikler…! Oyunu bitirdiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.