Blair Witch – İnceleme

Blair Witch, yani Blair Cadısı adında bir filmi orta yaşta olan bir çoğunuz (20-30’lu yaşlar) bilmez. Hatta hatırlamayanların olması da doğal.

Devamını oku

BIGFOOT – İnceleme

BIGFOOT – İnceleme BIGFOOT - İnceleme Günümüzde oyunlar artık pandemi seyri ile eskisi gibi çok fazla büyük firmaların kapışmalarına sahne olmuyor. Hele ki bu büyük firmalar üst üste erteleme haberlerini dile getirdiklerinde sanırım bazı bağımsız yapımcılara sahne almak düşüyor. Biliyorsunuz [...] Devamını oku

Welcome To The Game – İnceleme

Günümüz teknolojilerinde internetin yerini yadsımamak gerekir. Hele şu zamanlarda eve kapanmışken internet tek dış kaynaklı bağlantımız desek yalan olmaz. Welcome To The Game – İnceleme yazımda değineyim.

Devamını oku

Resident Evil 3 – İnceleme

Bir başka korku oyununun “Remake”’i ile Capcom yine karşımızda! Bugün itibari ile “Resident Evil 3: Raccoon City Demo” Steam, Xbox ve PS4 üzerinde yayınlandı. Resident Evil 3 – İnceleme yazımda açıklayayım.

Devamını oku

The Evil Within 2 – İnceleme

Sanırım yıl 2014 Ekim’i idi. Shinji Mikami Capcom firmasından ayrılmış, Tango Gameworks ve dağıtımcı olan Bethesda Softworks firmalarına senarist olarak başa geçmiş. The Evil Within 2 – İnceleme yazımla anlatayım.

Devamını oku

Resident Evil 7 – İnceleme

Her platforma serisini bağlamayı başaran ve bu konuda başka bir oyunu da piyasaya süren Capcom, serinin 7. Oyunu ile karşımızda. Resident Evil 7 – İnceleme yazımla değineyim.

Devamını oku