ZOMBI – İnceleme

Trendler oyun severler arasında güzel bir ahenk oluştururlar. Özellikle de popüler oyunların bir çoğu ana oyunları taklit ederler.

Devamını oku

Serious Sam: Siberian Mayhem – İnceleme

Serious Sam: Siberian Mayhem. Bu oyunu neredeyse 20 yıldan fazladır duymayan, hakkında haber okumayan yoktur. Özellikle de son zamanlarda aldığı olumlu ve olumsuz tepkilerle.

Devamını oku

Command And Conquer: Red Alert 3 – İnceleme

Bildiğiniz üzere günümüzde “Remake” ya da “Reboot” tabirleri üzerine eski yapımlar tezgâha tekrar çıkartılması için biraz parlatılmalıydı.

Devamını oku

Kona – İnceleme

Kona adlı oyun aslında The Long Dark’ın ardından çıkan, kenarda köşede durmuş ve sonrasında çok haberimiz olmayan nadir yapımlardan

Devamını oku

Broken Srowd 5 – The Serpent’s Curse – İnceleme

Kalıplaşmış bir tür “Point & Click” tarzının atalarından olan “Broken Sword”’u hatırlayanlarınız vardır. Broken Srowd 5 – The Serpent’s Curse – İnceleme yazımda buna değineyim.

Devamını oku

The Elder Scrolls V: Skyrim – İnceleme

Güzel oyunlara imza atan Bethesda Game Studios adlı firma, uzun bir hikâyeye sahip olan farklı bir oyunla karşımıza geliyor. The Elder Scrolls V: Skyrim – İnceleme yazımla detaylandıracağım.

Devamını oku

Euro Truck Simulator 2 – İnceleme

Hani insanın aklına bazı şeyler gelir de “ya arkadaş şöyle olsa da oyununu çıkartsalar” der. Euro Truck Simulator 2 – İnceleme yazım ile değineceğim buna.

Devamını oku

The Evil Within 2 – İnceleme

Sanırım yıl 2014 Ekim’i idi. Shinji Mikami Capcom firmasından ayrılmış, Tango Gameworks ve dağıtımcı olan Bethesda Softworks firmalarına senarist olarak başa geçmiş. The Evil Within 2 – İnceleme yazımla anlatayım.

Devamını oku

Resident Evil 7 – İnceleme

Her platforma serisini bağlamayı başaran ve bu konuda başka bir oyunu da piyasaya süren Capcom, serinin 7. Oyunu ile karşımızda. Resident Evil 7 – İnceleme yazımla değineyim.

Devamını oku