Sea of Thieves Insider Programı Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?
0

Sea of Thieves Insider Programı Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Ara 12 GamerAdmin  

Sea of Thieves Insider Programı, oyuna gelecek yeni içerik ve güncellemeleri herkesten önce denemenize ve geri bildirim sunmanıza olanak sağlar. Yeni güncellemeler için yapılan geri bildirimler, oyun deneyimini iyileştirmek adına geliştiricilere aktarılır. Insider Programında geçirdiğiniz bu süre için oyun içerisinde kullanabileceğiniz ekstra ödüllere de sahip olabilirsiniz.

Sea of Thieves Insider Programına kayıt olmak için öncelikle oyuna ya da Xbox Game Pass aboneliğine sahip olmalısınız.

1- Insider Programına Giriş

Programa kayıt olabilmek için ilk olarak Sea of Thieves‘ın internet sitesine gidiyoruz. Sağ üst tarafta bulunan hesap simgesine tıklayarak Xbox hesabınızla giriş yapmalısınız.

Sea of Thieves Anasayfası

2- Insider Programına ya da Yaratıcı Ekibe katılın

Hesabınızla giriş yaptıktan sonra tekrar profiliniz altında bulunan “Hesabım” sayfasına giderek hangi programa katılacağınızı seçebilirsiniz. Katılacağınız programa karar verdikten sonra gerekli programın kullanım koşullarını ve şartlarını kabul etmeniz gerekiyor.


Sea of Thieves Insider ve Yaratıcı Ekip internet sayfası

3- Steam için Insider kodunuzu alın

Programın şart ve koşullarını kabul ettikten sonra Steam kodunu “Kodu Al” seçeneğine tıklayarak edinebilirsiniz.


Insider Steam kod sayfası

Kodu aldıktan sonra tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yaparak Insider sürümünü etkinleştirmeniz. Steam’i açın ve hesabınıza giriş yapın. Daha sonrasında sol alt kısımda bulunan Oyun Ekle‘ye basın ve “Steam’de Ürün Etkinleştir” seçeneğini seçin. Açılan pencereye size verilen kodu girerek Sea of Thieves Insider sürümünü Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Kodun girileceği Steam penceresi

Insider Programı her hafta yenilenerek size farklı ödüller sunar. Her hafta yenilenen program için haftada yalnızca 1 saat vakit geçirerek yenilikleri test edebilirsiniz ve geri bildirimde bulunabilirsiniz. Her hafta alacağınız ödüller önceden belirleniyor ve hangi haftayı bitirdiyseniz yalnızca o haftanın ödülünü almaya hak kazanırsınız.

Insider Programına giriş yaparken oyuna sahip olduğunuz Xbox hesabınızı girmenizde fayda var. Insider sürümünde yapılan seviye ilerlemeleri ve başarımlar oyunun ana sürümünü etkilemez. Yalnızca Insider’a özel aldığınız ödülleri ana hesabınızda görebilirsiniz.

Son olarak, kullanım koşulları gereği Insider’ların Sea of Thieves Insider sürümünde bulunan herhangi bir içeriği yayınlaması ya da paylaşmasının Gizlilik Sözleşmesi’ne aykırı olduğunu belirtelim.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.