Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak
0

Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Eyl 16 GamerAdmin  

Link Summons ve Vrains Evreni büyük bir güncellemeyle oyuna eklenecek

Konami Digital Entertainment B.V. (Konami), Vrains Evreni‘nin bu ayın sonlarında Yu-Gi-Oh! Duel Links‘e geleceğini açıkladı. İkonik anime Yu-Gi-Oh! Vrains‘in sanal evreni, popüler mobil ve PC oyununda yapılan büyük bir güncellemenin parçası olarak 28 Eylül’de geliyor.

Vrains Evreni’nin gelişiyle birlikte, Düellocular uzun zamandır talep edilen Link Summoning’e kavuşuyorlar. Bir oyuncu, sahaya güçlü Link Canavarları getirmek için Link Summon edebilir. Bu canavarlar, işaret ettikleri bölgelerdeki kartlara özel efektler uygulayarak Düellocular için kilit rol oynarlar.

Link Summoning‘in dahil edilmesi aynı zamanda Yu-Gi-Oh! Duel Links’e yeni bir EX Monster Zone eklendiğinin de habercisi. Bu büyük güncellemeyle oyuncuların oyundan daha da keyif almaları ve yepyeni stratejiler geliştirebilmelerinin sağlanması hedefleniyor.

Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Bu ayın büyük güncellemesi Vrains Evreni ve Link Summoning‘e ek olarak oyuna yepyeni görevler ve kartlar da getirecek. Düellocular ayrıca oynanabilir yeni bir karakterle tanışacaklar: Yu-Gi-Oh! Vrains‘in baş kahramanı Playmaker. Yeni Vrains Evreni’ni kutlamak için, tüm Yu-Gi-Oh! Duel Links oyuncuları, yeni Link Monster, Code Talker dahil olmak üzere çeşitli giriş bonusları almaya hak kazanacak. Tüm log-in bonusları şu şekilde sıralanıyor:

  • Prismatic Code Talker, Prismatic Cyberse Wizard ve Prismatic Backup Secretary kartları
  • 10 ücretsiz pull ve 42. Main Box’tan garanti bir UR kartı
  • 2 UR Bileti – 1 Prismatic ve 1 Normal
  • 1 UR Dream Bileti – Glossy
  • 2 SR Bileti – 1 Prismatic ve 1 Normal
  • 1 SR Dream Bileti – Glossy
  • 1,000 Mücevher
  • 1 Skill Bileti
  • 1 Karakter Açma Bileti
  • Yu-Gi-Oh! Vrains temalı Yeni Kartlık ve Oyun Matı aksesuarları

Resmi Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nu temel alan Yu-Gi-Oh! Duel Links, Konami’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar. Yu-Gi-Oh! Duel Links dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı. Dünyanın dört bir yanındaki düellocular 75 milyardan fazla kart topladı ve 7 milyar Düelloda savaştı.

Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor. Bu manga, 1996 yılında Shueisha Inc. Tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump dergisinde seri haline getiriliyor ve halen TV-Tokyo iştirakçisi kanallarda yayınlanan “Yu-Gi-Oh!” animasyon serisiyle devam etmekte. Konami ilk Yu-Gi-Oh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere, halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta.

Konami farklı kanallardan Yu-Gi-Oh! içerikleri üretmeye devam ederek serinin ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.