Ghostwire: Tokyo, Xbox Series X|S ve Game Pass’a Geliyor

Tango Gameworks tarafından geliştirilen doğaüstü aksiyon oyunu Ghostwire: Tokyo sonunda Xbox platformlarına geliyor. Deathloop ile birlikte bu oyun bir yıl önce PlayStation 5’e özel olarak çıktı ancak Xbox oyuncuları 12 Nisan’dan itibaren oyunu …

Read more

Nintendo Switch’te Call of Duty Oynayacaklara Kötü Haber

Geçtiğimiz hafta Microsoft’un yaptığı açıklamanın üzerine Birleşik Krallık Piyasa ve Rekabet Kurumu, yaptıkları araştırmada Nintendo Switch’in Call of Duty ve benzeri oyunları açamayacağını belirtti.

Read more

Games with Gold Mart 2023 ücretsiz oyunları belli oldu!

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Mart 2023 oyunlarını açıkladı.

Read more

Valheim, 14 Mart’ta Xbox’a Geliyor

Popüler hayatta kalma oyunu Valheim, nihayet 14 Mart günü Xbox’a geliyor. Xbox, geçtiğimiz hafta sonu oyunun Xbox’a çıkışını bir lansman videosu ile duyurdu. Valheim, çıktığı ilk günden beri PC’de büyük başarı yakalamıştı. Viking’lerden ilham alan …

Read more

Tüm Xbox Oyunları Nintendo’ya Geliyor

Microsoft Başkanı, Nintendo ile anlaşma imzaladıklarını ve Xbox oyunlarının Nintendo konsollara geleceğini açıkladı. Ayrıca Microsoft, bugün AB regülatörleriyle bir araya gelecek.

Read more

Xbox Live Gold Şubat 2023 oyunları belli oldu!

Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Söz konusu yapımlar, oldukça dikkat çekti.

Read more

Cyberpunk 2077 Xbox Gamepass kütüphanesine ekleniyor!

Reddit üzerinden yapılan paylaşımda, Cyberpunk 2077 Gamepass Ultimate kütüphanesinde görüntülendi. Detaylar haberin devamında.

Read more

Xbox’u Çevreye Duyarlı Hâle Getirecek Güncelleme

Microsoft, Xbox konsollarının çevreye duyarlı hâle getirileceğini açıkladı. Oyun konsollarında bir ilke imza atacak güncellemelerle enerji tasarrufu sağlanacak ve Xbox konsollarının karbon ayak izi önemli derecede azaltılacak.

Read more