Hogwarts Legacy Popülaritesini Kaybediyor: İyi de Neden?

Hogwarts Legacy’i oynayanların yalnızca %25’inin oyunu bitirdiği ortaya çıktı. Bunun yanı sıra oyunun eşzamanlı oyuncu sayısının şubat ortasından bugüne kadar 9 kat civarında azaldığı görüldü.

Read more

Sims Rakibi Life By You Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Paradox Interactive’in Sims’e rakip olarak geliştirdiği Life By You hakkında yeni detaylar açıklandı. Oyunun mekanikleri ve sunduğu imkanlar ise oldukça dikkat çekici.

Read more

Geliyor Gelmekte Olan! Valve, CS2 İsmini Tescilledi

Counter Strike: Global Offensive’in bir sonraki seviyesi olması beklenen CS2 ismi tescillendi. Fakat burada dikkat çeken bir konu var.

Read more

599 TL’lik FPS oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Steam’de yapılan kampanya kapsamında Battlefield 2042, kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı. İşte ayrıntılar…

Read more

300 TL değerindeki popüler oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Steam, hafta sonuna özel olarak 329 TL değerindeki F1 Manager 2022’yi kısa süreliğine ücretsiz erişime açtı.

Read more

Diablo IV Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Blizzard, önümüzdeki günlerde açık betaya çıkacak Diablo IV’ün sistem gereksinimlerini açıkladı. Paylaşılan gereksinimlerin oldukça mütevazı oluşu dikkatlerden kaçmıyor.

Read more

Sons of the Forest, İlk 24 Saatinde 2 Milyondan Fazla Sattı

Arkadaşlarınızla birlikte eğlenerek oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu deyince ilk aklınıza gelen oyun olan The Forest’ın devam oyunu Sons of the Forest, sonunda erken erişime açıldı. Erken erişime açılan oyun, ilk 24 saatinde 2 milyondan fazla satarak büyük bir başarı yakaladı.

Read more

Hogwarts Legacy 12 Milyon Adet Sattı

Harry Potter evreninde geçen, Avalanche Sotware tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan Hogwarts Legacy oyunu 12 milyondan fazla kopya sattı. Bu etkileyici sayıya, oyunun 10 Şubat’ta piyasaya sürülmesinden sadece iki hafta sonra …

Read more

Kerbal Space Program 2 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Oyuncular tarafından çok sevilen Kerbal Space Program’in devam oyunu Kerbal Space Program 2 nihayet erken erişime açıldı. Oyunun Steam fiyatının ise cep yaktığı görüldü.

Read more