Saints Row: The Third – İnceleme

Oynadığımız oyunlar arasında üçüncül şahıs kamera bakışı olanların yeri her daim ayrıdır ( Saints Row: The Third ). Özellikle de GTA türü olanlar her zaman daha zevkli ve tercih edilenler arasında olmuştur. İşte bu şekilde bir oyunlardan bir tanesinin incelemesi ile karşınızdayım.

Devamını oku

Metro Exodus – İnceleme

Metro Exodus – İnceleme Metro Exodus - İnceleme Oyun dünyasında hikâyeye sahip oyunların yeri her daim ayrıdır. Hele ki bu oyunlar bir romandan, bir yaşanmış hikâyeden alınmışsa oyunun serisi uzar gider. Metro Exodus – İnceleme ile buna değineceğim. Bu durumda [...] Devamını oku

Agents Of Mayhem – İnceleme

Son 15-20 yılda oyun dünyası bir tür üzerinde uzunca zaman uğraştı ve hep devam oyunları ile oyuncuların kalbini kazandı. Agents Of Mayhem – İnceleme yazımla oyuna değinelim.

Devamını oku

Metro 2033 – İnceleme

Oyun dünyasında genel kanı olarak son zamanlarda özellikle yapım açısından çok fazla farklı yollar ortaya çıktı. Metro 2033 – İnceleme yazımda değineceğim.

Devamını oku

Dead Island Riptide İnceleme

İlk oyunu oynadıysanız, bitirdikten sonra bir sahne geliyordu karşımıza. İşte oradan aslında devam niteliğinde bir oyun Dead Island: Riptide. Fakat bu yeni oyunda daha fazla karakter seçebiliyor ve farklı görevler ile karşımıza geliyor. Tabi ilk oyundaki gibi tek düze görev sistemi yok. Bu da güzel ve geliştirilmiş olduğunu bize hissettiriyor. Gerçekten iyi düşünmüş burada Deep Silver.

Devamını oku

Dead Island İnceleme

Yapımcı Techland ve yayımcı Deep Silver aslında oyuncuların uzun zamandır zombi tarzında farklılık gerektiren bir oyunu beklediği sırada, gerçekten fark yaratarak bir çeşitlilik getirmiş ve Dead Island adlı oyunu yapmışlar. Dead Island İnceleme yazım ile değineyim.

Devamını oku

Escape Dead Island İnceleme

Deep Silver firmasının bir başka yapıtı olan “Escape Dead Island”, akılda birçok soru işaretleriyle karşımıza geliyor. Escape Dead Island İnceleme yazıma geçeyim.

Devamını oku