Dying Light 2 – İnceleme

Dying Light 2 – İnceleme Açık dünya, birden fazla farklı yaratık, insan ve bir o kadar aksiyon dolu parkur derseniz onun adı Dying Light 2’dir diyebilirim. Aslında genel hatları ile zombi ve parkur “ne alaka?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Oyunun [...] Devamını oku

Call Of Juarez: The Cartel – İnceleme

Öyle bir oyun düşünün ki Red Dead Redepmtion oyununun ilk çıktığı zamanlarda daha bilgisayar ortamına gelmemiş olan eski batı oyunları furyasının başlangıcını daha Call Of Juarez oyunu ile tanışanlar bilirler. Call Of Juarez: The Cartel – İnceleme yazımda detaylandırayım.

Devamını oku

Dead Island Riptide İnceleme

İlk oyunu oynadıysanız, bitirdikten sonra bir sahne geliyordu karşımıza. İşte oradan aslında devam niteliğinde bir oyun Dead Island: Riptide. Fakat bu yeni oyunda daha fazla karakter seçebiliyor ve farklı görevler ile karşımıza geliyor. Tabi ilk oyundaki gibi tek düze görev sistemi yok. Bu da güzel ve geliştirilmiş olduğunu bize hissettiriyor. Gerçekten iyi düşünmüş burada Deep Silver.

Devamını oku

Dying Light İnceleme

Günümüzde Zombie oyunlarının popülerliğini git gide çok hissediyoruz. Dying Light İnceleme yazımda değineyim.

Devamını oku

Dead Island İnceleme

Yapımcı Techland ve yayımcı Deep Silver aslında oyuncuların uzun zamandır zombi tarzında farklılık gerektiren bir oyunu beklediği sırada, gerçekten fark yaratarak bir çeşitlilik getirmiş ve Dead Island adlı oyunu yapmışlar. Dead Island İnceleme yazım ile değineyim.

Devamını oku