Silent Hill 2 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 2 – Tam Çözüm

Ara 30 GamerAdmin  

Silent Hill 2 – Tam Çözüm

Silent Hill 2 - Tam Çözüm

Silent Hill 2 – Tam Çözüm

Evet arkadaşlar bir diğer efsane oyun olan Silent Hill 2 – Tam Çözüm ile karşınızdayım. Aslında eski oyunun yeni grafik teknolojisi ile karşımıza getirilen versiyonunun tam çözümü olacak.

Tam olarak baktığınızda oyunun senaryosu ve karakterlerinin değişmediğine şahit olacaksınız. Bu çok güzel bir yaklaşım olmuş gerçekten Konami tarafından.

Şu zamanlarda hikâye içeren, özellikle de eski oyunların tadını yenileyip önümüze değiştirmeden sunulması gerçekten büyük bir nimet.

Biraz Detay

Silent Hill 2 - Tam Çözüm

Konami

Konami firması zaten yaptığı oyunlar ile ön planda olsa da genele baktığımızda hikâye içeren ve son 20 yılda kendisinden söz ettiren Silent Hill serisi özlenmişti.

Bu oyun ise Capcom firmasının Resident Evil serisine bir bakıma rakipti ve ilk oyunundaki efsanevi piyano bulmacası ile oyuncuların kalbinde taht kurmayı başarmıştı.

Konami eskiye sadık kalarak sadece teknolojinin grafiksel nimetlerini aynı oyun zevki ile karşımıza getirdiği için teşekkür etmeliyiz.

Bilinmesi Gerekenler

Microsoft Store

Microsoft Store

Microsoft Store’da ülke kısıtlaması sonucunda ne yazık ki görünmüyor ve satın alamıyorsunuz.

İsterseniz buradaki Microsoft Store Mağazasına bakabilirsiniz.

Giriş

Oyunda iki türlü senaryo var. Birinde James ile oynuyoruz ve diğer senaryoda ise Maria ile oynayacağız.

Fakat bu anlatımımda ise James ile olan senaryoyu baştan sona anlatımımda yer vereceğim.

Bu arada oyunun zorluk seviyesini en yükseğe alacağım.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.