10.4 C
İstanbul
11 Nisan 2024
Image default
Teknoloji Haberleri

İkinci El Kitap Al Sat

İkinci El Kitap Satış Sitesi olan Bunu Okudum, on binlerce kitabı içerisinde barındıran kitap satış uygulamasıdır. Ücretsiz bir şekilde kitaplarını satılığa çıkar ya da başka kullanıcılar tarafından eklenen ilanları incele ve satın al.

Güvenilir ve en uygun fiyata kitap satın almak isteyen kitapseverlerin favori sitesi olan Bunu Okudum sayesinde istediğiniz kitaba ulaşmanız mümkün. Edebiyat, Çocuk, Dini Kitaplar, Bilim, Felsefe, Sınav Kitapları ve daha birçok kitap türünü Bunu Okudum sayesinde bulabilirsiniz.

Kolay arayüzü sayesinde kullanıcı istediği kitaba kolaylıkla ulaşabilir. Satmak istediğiniz kitabı rahatlıkla ilana ekleyebilirsiniz. Kitap satmak ve satıcılarla iletişime geçmek için tek yapmanız gereken şey üye olmak! Üye olarak 2. El Kitap veya sıfır kitap satabilirsiniz.

İkinci El Kitap Al Sat
İkinci El Kitap Al Sat

Güvenilir bir İkinci El Kitap Satış Sitesi arayan kitap severler tarafından en çok tercih edilen pazaryeri uygulamasıdır. Kitap piyasasını bir ileri seviyeye taşıyıp, ekonominin ve kültürel kalkınmanın önemli bir parçası olmayı hedefleyen Bunu Okudum, kitap alım satım işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor.

2. El Kitap Satış Sitesinden Daha Fazlası

Bunu Okudum kullanıcılarının kolaylıkla kitaba ulaşabilmesini sağlarken komisyon oranlarını da rakiplerine oranla çok düşük tutmuştur. Böylelikle satmış olduğunuz kitapların ücretinin neredeyse tamamını cüzdanınızda görebilirsiniz!

Bunu Okudum
Bunu Okudum

Tamamen ücretsiz bir şekilde alıcı/satıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Hesap açarken herhangi bir komisyon ücreti ödemezsiniz. Üyeliğinizi açtıktan hemen sonra istediğiniz kitabı satın alabilir veya ilana ekleyebilirsiniz.

Bunu Okudum Özellikleri

Bunu Okudum, kullanıcılarının uygulamayı kullanılabilirliğini ve işlemlerini kolaylıkla sağlamasını her şeyden önemli tutmuştur. Bu sayede uygulamamıza ilk defa giriş yapacak kişi de sürekli kullanan kişi de zorluk yaşamayacaktır.

Kitaplığıma Ekle

Kitaplığıma ekleme özelliğiyle, istediğiniz bir kitabı kitaplığınıza ekleyebilir daha sonrasında o kitaba rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede kitabı kaybetmeden satın alabilirsiniz!

Uygulama İçi Mesajlaşma

İkinci El Kitap Satış Sitesi’nin en büyük eksiklerinden biri de satıcıya mesaj atamamak. Satıcıya Sormak istediğiniz bir şey mi var? Satıcıya hızlıca ulaşıp aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

İstediğiniz kitabı kredi kartı veya hesap kartı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın alma işleminiz Bunu Okudum tarafından garantiye alınır. Kitabınızı satın aldığınız andan size ulaşana kadar paranızı güvenle saklarız.

Kitapları Paylaş

Beğendiniz bir kitabı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sadece uygulama içi değil, uygulama dışı da özgürce paylaşabilirsiniz.

Kitap Hakkında Yorumlarını Paylaş

Kitaplarınızı satın almadan önce ya da satın alan kişiler arasından yapılan yorumları görebilirsiniz. Kitabı aldıktan sonra satış ile ilgili sorularınızı yorum yapabilirsiniz.

Binlerce İkinci El Kitap Sizi Bekliyor

Bunu Okudum aracılığıyla kitap satıcıları, ürünlerini yüzlerce müşteriye hızlıca ulaştırabilme avantajını yakalıyor. Kolay satış deneyiminin yanında kitap almak isteyen kişilere de önemli bir pazar ortamı sağlanmaktadır. Kitap, Dergi, Sınav Kitapları, Dini Kitaplar, Mizah, Çizgi Roman türündeki kitapları en uygun fiyata bulma imkânı sağlar. 2. El Kitap Satış Sitesi‘nden beklediğiniz deneyimin çok fazlasını yaşamaya hazır mısınız?

Bunu Okudum
Bunu Okudum

Koşulsuz ve şartsız iade hizmetimiz sayesinde beklediğiniz gibi çıkmayan veya yanlış bir bilgilendirmenin olduğu kitabı iade edebileceksiniz.

7/24 Destek imkânı İletişim sayfamızdan ya da canlı destek hattımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Samsung Galaxy A53 Beklentilerin Ötesinde Güvenlik!

GamerAdmin

Google Chromecast Nedir, Nasıl Kullanılır?

GamerAdmin

SpaceX’in 50 Milyon Dolarını Çöpe Atan Güneş Fırtınaları Neden Uydular İçin Bir Problem Haline Geldi?

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku