yu gi oh duel linkste hediye etkinligi 55tvD6ee
yu gi oh duel linkste hediye etkinligi 55tvD6ee

Yu-Gi-Oh! Duel Links’te Hediye Etkinliği

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS oyuncularının, oyunun piyasaya sürülmesinden bu 77.7 milyardan fazla kart topladığını duyurdu.

KONAMI, bu dönüm noktasını kutlamak için Düelloculara ücretsiz olarak toplayabilecekleri ve 7 sayısıyla ilintili birçok oyun içi hediye sunuyor. Bu hediyeler arasında oyunun en popüler 7. seviye canavarı olan Dark Magician‘ın alternatif görselli Prizmatik bir kartı da bulunmakta.

Bugünden itibaren Düellocular aşağıdaki ücretsiz hediyeleri toplamak için oyuna giriş yapabilirler:

  • Dark Magician‘ın alternatif görselli Prizmatik kartı
  • 777 Mücevher
  • 7 gün boyunca toplanabilecek 1 UR Rüya Bileti (Normal), 3 UR Bileti (Prizmatik, Parlak, Normal) ve 3 SR Bileti (Prizmatik, Parlak, Normal)
  • Her ikisi de “7” Büyü Kartından sanat eserleri içeren Oyun Matı ve Kart Kılıfları
  • “7 PvP Düello Yap” görevini tamamlayarak elde edilen Beceri Bileti (Skill Ticket)

Resmi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nu temel alan Yu-Gi-Oh! Duel LinksKONAMI’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar.

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı. Dünyanın dört bir yanındaki düellocular 77.7 milyardan fazla kart topladı ve 6 milyar Düelloda savaştı.

Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor. Bu manga, 1996 yılında SHUEISHA Inc. Tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump dergisinde seri haline getiriliyor ve halen TV-Tokyo iştirakçisi kanallarda yayınlanan “Yu-Gi-Oh!” animasyon serisiyle devam etmekte. KONAMI ilk Yu-Gi-Oh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere, halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. KONAMI farklı kanallardan Yu-Gi-Oh! içerikleri üretmeye devam ederek serinin ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.