yooka laylee and the impossible lair ucretsiz oldu 2J9uszaH
yooka laylee and the impossible lair ucretsiz oldu 2J9uszaH

Yooka-Laylee and the Impossible Lair Ücretsiz Oldu

Yooka-Laylee and the Impossible Lair ücretsiz olarak alınabiliyor. Epic Games’in mağazasında hâlihazırda ücretli olarak sunulan yapım bir hafta süreyle ücretsiz olacak.

Norma şartlarda 49 TL olan oyunun %75 indirimli olarak 12.25 TL’den satışına devam ediliyordu. Sona erme tarihine ise daha 1 hafta var fakat an itibariyle oyun ücretsiz oldu. Yani dileyen kullanıcılar bir hafta içerisinde talep edilen 12.25 TL’yi de ödemeyecek.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Servis Paketi 1 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2125 veya AMD A8-6600K
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 veya Radeon HD 5770
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Bağımsız Yapımcı ve Macera kategorilerinde boy gösteren oyun yaklaşık 500 değerlendirmeye sahip. Yüzde 90 olumlu puanlaması mevcut. Yaklaşık 50 oyuncu oyunun beğenmediğini ifade etmiş. Bu tarz oyunları hem deneyimlemek hem de fikir sahibi olmak için ücretsiz olarak edinerek oynayabilirsiniz.

Son olarak oyunun ücretsiz alınabileceği zaman aralığının 3 Şubat 19:00 ve 10 Şubat 18:59 olduğunu belirtelim.

Oyunun mağaza sayfasına buradan erişebilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.