Xiaomi büyük oynuyor: Katlanabilir Mix Fold 3 yolda!
0

Xiaomi büyük oynuyor: Katlanabilir Mix Fold 3 yolda!

Paylaş

Çinli üretici Xiaomi, 2023 yılı için vites artırdı. Katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki payını artırmak isteyen Xiaomi, Mix Fold 3’ün geliştirme aşamasını tamamlamış olabilir. Çin’den gelen yeni sızıntılar, Ağustos ayında lansman yapılacağını ve Mix Fold 3’ün doğrudan Samsung Galaxy Z Fold 5’e rakip olacağını gösteriyor.

Xiaomi Mix Fold 3 Ağustos’ta duyurulabilir

2023 yılında katlanabilir modeller, akıllı telefon pazarında daha fazla yer kaplayacak. Bu noktada pazarda rekabet yaratacak modellerden biri de Xiaomi Mix Fold 3 olacak. Digital Chat Station’a göre Xiaomi, bir sonraki katlanabilir telefonunu Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile aynı dönemde duyuracak.

Samsung, katlanabilir Galaxy Z serisini genellikle Ağustos ayında duyuruyor. Bu yılki modellerin de yine Ağustos ayında düzenlenecek bir Unpacked etkinliğinde görücüye çıkması bekleniyor. Son sızıntılar, Mix Fold 3’ün de Ağustos ayında duyurulacağını gösteriyor.

Xiaomi Mix Fold 3 özellikleri de dikkat çekiyor. Katlanabilir telefonun, en yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden gücünü alacağı söyleniyor. Ek olarak, kapasitesi bilinmiyor olsa da, ultra hızlı UFS 4.0 depolama ve LPDDR5X RAM ile gelmesi bekleniyor.

Mix Fold 2, defter şeklinde katlanabilen bir tasarıma yer veriyordu. Yeni modelin bu tasarıma sadık kalacağı düşünülüyor. Ancak ekranların daha gelişmiş 120 Hz yenileme hızına sahip bir panelle geleceği söyleniyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın