Xiaomi 13 Ultra Modelinin Kılıfı Ortaya Çıktı
0

Xiaomi 13 Ultra Modelinin Kılıfı Ortaya Çıktı

Şub 24 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Xiaomi, yarın Aralık ayında Çin’de tanıttığı Xiaomi 13 ve 13 Pro modellerini küresel olarak duyuracak. Yine de 13 serisinde Ultra bir modelinin eksik olduğu aşikâr. Şirketin CEO’su geçtiğimiz günlerde Xiaomi 13S Ultra modelinin seriye dahil olmayacağını söylemişti. Ancak son haftalarda giderek artan sızıntılara konu olan Xiaomi 13 Ultra modeli hakkında bir şey söylemedi.


Serinin bir önceki modeli 12S Ultra Temmuz 2022’de tanıtılmıştı. Bu nedenle yeni modelin tanıtımı için bolca zaman var. Bugün ise Xiaomi 13 Ultra modeli için tasarlandığı iddia edilen bir kılıfın görselleri ortaya çıktı. Bu görüntülerde yuvarlak bir kamera adası tasarımı bizi karşılıyor. Ayrıca bu kamera adasına Leica imzasını da görebiliyoruz.


13 Ultra’nın Mart veya Nisan ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Telefonda 1 inçlik ana sensör korunacak ve bunun yanına gimbal desteği eklenecek. Arkadaki dört kamera da otomatik odaklamaya sahip olacak ve bir dToF sensörü de bulunacak. Peki siz Xiaomi modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın