Xbox İçin Asus ROG Raikiri Pro Duyuruldu
0

Xbox İçin Asus ROG Raikiri Pro Duyuruldu

Paylaş

Asus, CES 2023 etkinliği sırasında ROG Raikiri Pro adlı yeni bir Xbox oyun kumandası duyurdu. Asus ROG Raikiri Pro, metin veya animasyonlu duvar kağıtlarını görüntülemek, profilleri değiştirmek veya pil, mikrofon ve Bluetooth eşleştirme durumunu kontrol etmek için kullanılabilen Xbox düğmesinin üzerinde yerleşik bir 1.3 inç OLED ekrana sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Raikiri Pro’nun kontrol cihazının üstünde istediğiniz zaman profiller arasında geçiş yapmanızı sağlayan iki küçük düğmesi mevcut. Ek olarak tetik kilitleri, dört programlanabilir arka düğme ve dairesel bir D-pad de yine kumanda üzerinde yer alıyor. Düğmeleri yeniden eşleştirmek ve oyun çubuğu hassasiyetini, tetikleme modlarını ve ölü bölgeleri ayarlamak için Armory Crate PC uygulaması da oyuncuların emrinde.

Raikiri Pro; USB-C, düşük gecikmeli 2,4 GHz RF modu ve Bluetooth ile üç modlu bağlantı özelliğine sahip. Öte yandan Asus, cihazın yalnızca kablolu USB-C aracılığıyla Xbox Series X ve S konsollarında kullanılabileceğini belirtiyor. Raikiri Pro’nun diğer özellikleri arasında dahili ESS DAC ses sistemi, 3,5 mm kulaklık girişi ve sessize alma düğmesi bulunuyor.

Cihazın fiyatı henüz belirsiz olsa da çıkışı 2023’ün ikinci çeyreği olarak açıklandı.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın