xbox games with gold subat ayi oyunlari aciklandi 29ghLPfJ
xbox games with gold subat ayi oyunlari aciklandi 29ghLPfJ

Xbox Games with Gold Şubat Ayı Oyunları Açıklandı

Xbox, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için bir sonraki ücretsiz Games with Gold oyun grubunu açıkladı. Şubat ayının Games with Gold serisi, iki Xbox One oyununu ve geriye dönük uyumlu olan iki Xbox 360 oyununu içeriyor. Oyunların tamamı ve ücretsiz şekilde erişilebilecekleri tarih aralıkları şu şekilde:

  • Broken Sword 5 (1-28 Şubat)
  • Aerial Knight’s Never Yield (16 Şubat – 15 Mart)
  • Hydrophobia (1-15 Şubat)
  • Band of Bugs (16-28 Şubat)

Broken Sword 5, ilk olarak 2013 yılında çıkan ve bölüm bölüm yayımlanan “point and click” türünde bir macera oyunu. Aerial Knight’s Never Yield ise geçen yıl piyasaya sürülen “üç boyutlu otomatik koşucu” türünde bir oyun. Detroit’in fütüristik bir versiyonunda geçen Aerial Knight’s Never Yield oyununda, ana kahramanımız Wally şehrin sorunlarına cevaplar arıyor.

Şubat ayının ilk yarısında ücretsiz olacak Hypdrophobia ise yüzen bir şehirde geçen bir aksiyon-macera oyunu. Band of Bugs ise tahmin edebileceğiniz gibi, böceklerin başrolünde yer aldığı sıra tabanlı bir taktik oyunu.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.