xbox games with gold ocak ayi oyunlari aciklandi d3G6i8We
xbox games with gold ocak ayi oyunlari aciklandi d3G6i8We

Xbox Games with Gold Ocak Ayı Oyunları Açıklandı

Microsoft, Ocak 2022 için ücretsiz Xbox Games with Gold oyunlarını açıkladı. Ocak ayı oyunları, retro arcade meraklılarını heyecanlandırması gereken birkaç klasik shoot-’em-up oyunu içeriyor. Duyuruya göre, NeuroVoider, Aground, Radiant Silvergun ve Space Invaders Infinity Gene oyunları Ocak ayında ücretsiz olacak. Bu oyunlardan ikisi 1 Ocak’ta, diğer ikisi ise 16 Ocak’ta indirmeye açılacak.

Bu ücretsiz oyunlar, hem Xbox Live Gold abonelerine hem de Xbox Game Pass Ultimate abonelerine sunuluyor. Bu arada NeuroVoider ve Aground Xbox One oyunuyken, Radiant Silvergun ve Space Invaders Infinity Gene’in ise Xbox 360 oyunu olduğunu belirtelim. Bununla birlikte bu oyunları hepsi, Xbox Series X ve Xbox Series S’te de oynanabiliyor.

Bunların yanı sıra son olarak aralarında Tropico 5 ve The Escapists 2’nin yer aldığı Xbox Games with Gold Aralık ayı oyunlarını da kütüphanenize eklemek için hala vaktiniz olduğunu hatırlatalım.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.