Vivo’nun yeni akıllı telefonu TENAA’da ortaya çıktı!
0

Vivo’nun yeni akıllı telefonu TENAA’da ortaya çıktı!

Paylaş

Son dönemde yaptığı atılımlarla adından sıkça söz ettirmeye başlayan Vivo, yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni bir Y serisi akıllı telefon üzerinde çalışan şirketin son modeli TENAA üzerinde ortaya çıktı.

Vivo Y78+ üçlü kamera düzeni ile gelecek

Vivo Y78+ olarak adlandırılacağı söylenen yeni model, geçtiğimiz yıl tanıtılan Vivo Y77’nin yerine geçecek. Yakında tanıtılması beklenen ve TENAA sertifikası alan modelin belli başlı özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

Muhtemelen sadece Çin’d satışı yapılacak olan Vivo Y78+, TENAA’daki rakamlara göre 4.900 mAh bataryadan güç alacak. Her ne kadar sertifikada 4.900 mAh olarak belirtilmiş olsa da yeni akıllı telefonun bataryasının 5.000 mAh olarak lanse edileceğini tahmin ediyoruz.

Ortaya çıkan sertifikada bataryanın yanı sıra Vivo Y78+’ın kamera düzeni hakkında da bilgiler bulunuyor. Buna göre Vivo’nun yeni akıllı telefonu üçlü kamera düzeni ile karşımıza çıkacak. TENAA sertifikasında kameraların detayları hakkında ise maalesef herhangi bir bilgi yer almıyor.

TENAA belgelerinde sunulan bilgiler ile yeni telefon hakkında başka bir bilgi vermek oldukça zor. Diğer yandan Vivo Y78+’ın Çin’e özel olduğu düşünülürken, Y78 isimli diğer bil versiyonun ie global pazarda yer alacağı öngörülüyor. Önümüzdeki dönemde Y78+ ve Y78 hakkında daha fazla bilginin internet ortamına taşınmasını bekliyoruz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın