vampyr ucretsiz oldu lpOq7GyZ
vampyr ucretsiz oldu lpOq7GyZ

Vampyr Ücretsiz Oldu

Epic Games Store günlük oyun hediyelerine devam ediyor. Şimdi ise Mutant Year Zero: Road to Eden’in yerini Vampyr alırken 190 TL değerindeki oyun 24 saat boyunca ücretsiz olacak.

Üçüncü şahıs aksiyon RPG’si olarak gelen Vampyr, sizi İspanyol gribi sırasında kana susamış bir canavar ya da daha yararlı bir doğaüstü güç olmak arasında seçim yapabileceğiniz yeni dönüşmüş bir vampirin yerine koyuyor. Masumları öldürmeden oyunu bitirmek mümkün ancak bu yöntemi kullanarak daha fazla güç elde etmek için seviye atlamak bir sorun olacak.

Vampyr’ın sayfasındaki açıklama ise şu şekilde: “1918 Londra. Vampir’e dönüşen Dr. Jonathan Reid’sin. Doktor olarak şehrinin gribe yakalanan vatandaşlarını kurtarmak için tedavi bulmalısın. Vampir olarak iyileştirme yemini ettiklerinle beslenmekle lanetlendin. İçindeki canavara yenilecek misin? Yaptıklarınla Londra’yı kurtaracak veya lanetleyeceksin.”

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / Radeon R7 370
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Vampyr’ı 24 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.