Uygun fiyatlı Galaxy F14 5G’nin özellikleri ortaya çıktı!
0

Uygun fiyatlı Galaxy F14 5G’nin özellikleri ortaya çıktı!

Paylaş

Kısa bir süre önce uygun fiyatlı Galaxy M14 5G‘yi tanıtan Samsung cephesinde uygun fiyatlı modeller için çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda ön plana çıkan modellerden birisi de Galaxy F14 5G. Akıllı telefonla ilgili bugüne dek birçok rapor ortaya çıktı ve geçtiğimiz saatlerde bunlara bir yenisi eklendi. Model son olarak Google Play Console’da göründü ve kilit teknik özellikleri belli oldu.

Galaxy F14 5G kullanıcılara neler sunacak?

Galaxy F14 5G; S5e8535 model numarasıyla Google Play Console‘da ortaya çıktı. Buna göre akıllı telefon FHD+ LCD panelle kullanıcıların karşısına çıkacak. Bugüne dek ortaya çıkan diğer iddialar ise modelin 90 Hz yenileme hızına sahip 6,6 inçlik bir LCD panele ev sahipliği yapacağı yönündeydi. Yani iki sızıntı son derece uyumlu.

İşlemci koltuğunda Exynos 1330 oturacak. Samsung’un kendi üretimi Exynos 1330, 5 nm mimariye sahip. Aynı zamanda 2x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 ve 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerine ek olarak Mali-G68 MP2 grafik birimine ev sahipliği yapıyor.

Telefonda 6 GB RAM mevcut olacak ve kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı One UI 5 arayüzünü çalıştıracak. Ayrıca 50 Megapiksel birincil kamera ve 13 Megapiksel ön kamera ile gelecek. Güvenlik yöntemi olarak belirlenen parmak izi okuyucu ise yan tarafa konumlandırılacak. Son olarak 25W hızında şarj olan 6.000 mAh pilden beslenecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın