ubisoft xboxa geliyor rainbow six extraction ilk gunden game passte tRV42WZT
ubisoft xboxa geliyor rainbow six extraction ilk gunden game passte tRV42WZT

Ubisoft+ Xbox’a Geliyor: Rainbow Six Extraction İlk Günden Game Pass’te

Rainbow Six Extraction, birden fazla ertelemenin ardından nihayet bu ay içinde piyasaya sürülecek. Son gelişme ise Rainbow Six Extraction oyununun Xbox ve PC Game Pass abonelikleri için de çıkış yapacak olması.

20 Ocak’taki lansmanda Extraction, Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate seçenekleri kullanılarak oynanabilecek. Bir bonus olarak, Ubisoft ayrıca orijinal taktik nişancı Rainbow Six Siege’i PC Game Pass serisine getiriyor.

Rainbow Six Extraction, Rainbow Six Siege tarafındaki aynı operatörleri ve onların benzersiz cihazlarını takip ediyor ancak oldukça farklı bir deneyime sahip. En fazla üç oyuncu, rastgele hedefleri tamamlamak ve başarılı bir şekilde çıkmak için birlikte ekip kurabilir ve uzaylıların istila ettiği yerlere girebilir. Çıkarma başarısızlığı, bir kurtarma operasyonu tamamlanana kadar bir operatörü kaybetmek anlamına gelebiliyor.

Xbox’tan Sarah Bond, “Rainbow Six Extraction ile Xbox Game Pass ve PC Game Pass üyeleri oyun piyasaya çıktığı gün kitaplıklarına bir gişe rekorları kıran yeni bir oyun daha ekliyor” dedi.

Rainbow Six Extraction, 20 Ocak tarihinde PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Amazon Luna ve Google Stadia platformları için çıkış yapacak. Tabii ki Xbox Game Pass aboneleri hiçbir ek ücret ödemeyecek.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.