Türk Telekom, depremden etkilenen 11 ilde istihdamda öncelik çalışması başlattı
0

Türk Telekom, depremden etkilenen 11 ilde istihdamda öncelik çalışması başlattı

Paylaş

Türk Telekom’un kariyer sitesinde, deprem felaketinden etkilenen 11 ilde istihdamda öncelik çalışmasının başlatıldığı duyuruldu.

Türk Telekom’un ‘www.turktelekomkariyer.com.tr’de yayımlanan ilanında, dayanışmanın gücünün daha fazla hissedildiği bu dönemde, farklı rol ve sorumluluklar için istihdam imkanı sağlanacağı açıklandı.

Şirket tarafından, istihdamda öncelikli adaylar, telekom sektöründe deneyimli veya bu alanda çalışmaya istekli, ikametgahı depremden etkilenen illerden birinde olan ya da deprem nedeniyle ikametgahı değişmiş, kendisi, birinci derece yakınları, evi veya işi depremden etkilenmiş kişiler olarak belirlendi.

İstihdam kapsamında başvuracak adaylar için hem tam zamanlı iş hem de staj imkanı sağlanacağı duyuruldu. Başvurular ‘www.turktelekomkariyer.com.tr’ adresi ziyaret edilerek, satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, destek hizmetleri ve teknoloji fonksiyonlarında farklı kademelerdeki pozisyonlar ve tekniker pozisyonu için gerçekleştirilebilecek.

Öte yandan ilanda, depremden etkilenen illerden birinde ikametgahı olan adaylar için yerinde çalışma, deprem nedeniyle ikametgahı değişmiş adaylar için İstanbul ve Ankara lokasyonlarında hibrit çalışma, stajyer pozisyonları için uzaktan çalışma olmak üzere farklı çalışma modellerinin sunulacağı belirtildi.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın