Trend devam ediyor: Dead by Daylight film olacak!
0

Trend devam ediyor: Dead by Daylight film olacak!

Paylaş

2016 yılında çıkışını gerçekleştiren Dead by Daylight, ülkemizde olduğu gibi dünyada da büyük ilgi gördü. Çıkışından bu yana dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncuyla buluşan yapım, sürekli güncellenmesiyle ve lisanslı korku filmi karakterlerini oyuna getirmesiyle biliniyor. Şimdi ise bu evreni daha da büyütmek isteyen yapımcı Behavior Interactive, Dead by Daylight’ın filmi için bazı anlaşmalar yapıldığını açıkladı.

Dead by Daylight filmi geliyor! Split’in yapımcısıyla anlaşıldı

Bugün Variety’nin yaptığı habere göre Behavior Interactive; Get Out, Split gibi bilinen korku-gerilim türündeki filmlerin yapımcısı Blumhouse ile bir Dead by Daylight filmi için anlaştı. Ayrıca şirket, The Nun, The Conjuring ve Annabelle gibi korku filmlerinin yapımcısı olan Atomic Monster ile işbirliği içerisinde olacak.

Şirketler çok yakında başlayacak proje çalışmaları için senarist ve yönetmen arayışında. Bu şirketlerin daha önce yaptığı filmler nedeniyle oldukça heyecan toplayan projenin yapımcıları ise şirketin iki CEO’su olacak. Ayrıca Blumhouse ile Atomic Monster’ın birleşmesi geçen yıl duyurulmuştu. İki şirketin anlaşmasının yaz aylarında tamamlanması bekleniyor.

Behavior Interactive’in başkan yardımcısı Stephen Mulrooney, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Dead by Daylight evrenini daha da genişletmek için korku filmi endüstrisinin iki devi Jason Blum ve James Wan ile çalışmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. Behaviour’da sloganımız, birlikte sonsuza kadar benzersiz anlar yaratmaktır. Atomic Monster ve Blumhouse, Dead by Daylight’ın katillerini beyaz perdeye taşımak için ideal ortaklar.”

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın