The Wolf Among Us 2 Yine Ertelendi
0

The Wolf Among Us 2 Yine Ertelendi

Paylaş

Telltale Games’in The Wolf Among Us 2 oyunu için bir kez daha erteleme kararı çıktı. IGN, oyun lansmanının 2024’e ertelediğini belirtiyor.

Telltale Games CEO’su Jamie Ottilie’ye göre değişikliğin ana nedeni, geliştirme ekibinin muhtemelen piyasaya sürülmeye hazır olmayan bir oyunla sonuçlanacak tipik sıkıntılı süreçlerin önüne geçmek.

Diğer nedenlerden bazıları, Telltale’in 2018’de geliştiricinin orijinal sürümünün kapanmasının ardından ekibini yeniden kurmaya çalışıyor olması. Bu sebepler ve Covid-19 salgını, Telltale’in yeniden canlandırma planlarına bazı büyük engeller koydu. Sonunda, oyun motorunun Unreal Engine 4’ten daha yeni Unreal Engine 5’e geçirilmesine karar verildi.

DC Comics’in Fables çizgi romanına dayanan orijinal The Wolf Among Us oyunu, 2013 yılında orijinal Telltale Games tarafından büyük beğeni topladı. Aynı ekip 2017’de devam oyununu duyurdu ancak sadece bir yıl sonra ilk Telltale kapandıktan sonra asla tamamlanmadı. Devam oyunu, 2019’da yeni Telltale tarafından yeniden duyuruldu.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın