the wolf among us 2 fragmani icin geri sayim UZ8D8F7Y
the wolf among us 2 fragmani icin geri sayim UZ8D8F7Y

The Wolf Among Us 2 Fragmanı İçin Geri Sayım

The Wolf Among Us 2 için 9 Şubat Çarşamba günü TSİ 20:45’te YouTube üzerinden bir tanıtım etkinliği gerçekleştirilecek. The Wolf Among Us 2 için ilk resmi fragmanı ve oyun hakkındaki ayrıntıları gösterecek etkinlik 30 dakika sürecek.

Geoff Keighley, yarım saatlik yayına ev sahipliği yapacağını ve oyun içinde çekilen ilk resmi fragmanın galasının yer alacağını duyurdu. Etkinlik, daha sonra yaklaşan Fables video oyununun gelişimi hakkında daha fazla bilgi vermek için perde arkasına geçecek.

The Wolf Among Us 2, Telltale Games’in 2013’ün anlatı-macera oyununun devamı niteliğinde. Devam oyunu 2017’de resmi olarak duyuruldu ancak Telltale Games 2018’de projeyi iptal etti. Öte yandan LCG Entertainment, Telltale Games’i canlandırdı ve The Wolf Between Us gibi oyunların haklarını alarak devam oyununun önünü açtı.

Devam oyunu 2019’da The Game Awards‘da yeniden duyuruldu ve ilk oyunun olaylarından sonra başlayacak. Adam Harrington ve Erin Yvette, sırasıyla Bigby Wolf ve Pamuk Prenses rollerini yeniden canlandıracaklar.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.