The Thaumaturge Oynanış Fragmanı Yayınlandı
0

The Thaumaturge Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Paylaş

Efsane oyun The Witcher’ın remake sürümünü geliştiren Fool’s Theory oyun stüdyosu, geliştirdiği sıra tabanlı izometrik bir rol yapma oyunu The Thaumaturge’ün resmi oynanış fragmanını yayınladı.

Fragmanın üzerinden oyunun nasıl olacağını, görüneceğini, nasıl oynanış mekaniklerine sahip olacağını anlattık. Gelin detaylarına beraber göz atalım.

Sıra tabanlı rol yapma oyunu The Thaumaturge oynanış fragmanı

Thaumaturge, 20. yüzyılın başlarında alternatif bir gerçeklikteki Varşova’nın bir versiyonunda geçen, ‘selamlayıcı’ olarak adlandırılan ruh varlıklarının okültistler tarafından kendi amaçları için çağrıldığı ve evcilleştirildiği izometrik bir rol yapma oyunu olarak piyasaya çıkacak.

Oyunun fragmanında görebileceğiniz gibi birkaç ruha komuta eden, aynı zamanda yumruk dövüşlerine giren ve Rusya kontrolündeki Varşova’nın çeşitli yerlerinde bulunan bir karakteri canlandırıyoruz.

Thaumaturge ayrıca soruşturma mekaniğine, seçim ve sonuç ahlaki kararlarına ve ana karakteri sorunları çözmek için farklı seçenekler açacak farklı şekillerde geliştirme yeteneğine sahip olmak gibi oynanış mekaniklerine de sahip.

Unreal Engine 5’te geliştirilen The Thaumaturge’ün henüz çıkış tarihi belli değil. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın