The Last of Us PC Çıkış Tarihi Ertelendi
0

The Last of Us PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Şub 04 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

HBO serisi sayesinde popülaritesi artan Sony ve Naughty Dog imzalı The Last of Us, PC platformuna da gelmeye hazırlanıyor. Öte yandan, The Last of Us PC sürümü çıkış tarihi için maalesef bir erteleme kararı çıkmış durumda. İlk olarak 3 Mart tarihi duyurulan The Last Of Us Part I, 28 Mart 2023’e ertelendi.

Naughty Dog, “Birçoğunuzun, PlayStation 5 konsolunda The Last of Us Part I ile her şeyi başlatan hikayeyi yeniden gözden geçirdiğinizi biliyoruz ve çoğunuzun Part I’in PC’ye çıkması için heyecanlandığının farkındayız. Ve bu yüzden The Last of Us Part I PC çıkışının mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu. Stüdyo, aldığı neredeyse dört haftalık fazladan sürenin “The Last of Us’ın bu sürümünün sizin ve bizim standartlarımıza uygun olmasını sağlamak” için kullanılacağını da sözlerine ekledi.

2013’te piyasaya sürülen orijinal PlayStation 4 oyununun bu yeniden yapımı, eksiksiz tek oyunculu tarafının yanı sıra Left Behind eklentisini de içeriyor. Oyundaki iyileştirmeler tarafında keşif ve savaş elden geçirilirken yeni animasyonlar, karakter modelleri ve Part II’den teknolojiler de oyuna dahil edildi.

The Last of Us Part I hem Steam’de hem de Epic Games ön siparişlere açıldı. Sistem gereksinimleri ve PC’ye özel özellikler ise henüz açıklanmadı.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın