The Day Before çıkış tarihi belli oldu!
0

The Day Before çıkış tarihi belli oldu!

Paylaş

2021 yılının başlarında duyurulan The Day Before, duyurulduğu günden beri oyuncuları hayrete düşürmeyi başarıyor. Üst üste 2 kere ertelenen oyun, Steam‘de en çok istek listesine eklenen oyun konumunda. Oyunculardan bazıları bu oyunun gerçek olamayacak kadar iyi gösterildiğini düşünse de, NVIDIA CES tanıtımda gelen oynanış videosu çıkış tarihini açıkladı. İşte detaylar…

The Day Before çıkış tarihi: 1 Mart 2023

NVIDIA CES sunumunda oynanış videosu yayınlanan oyun, 1 Mart 2023 tarihinde piyasaya çıkacak. The Day Before PC, Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 platformlarına sunulacak. 1 dakikalık oynanış videosu kısa olsa da, oyunun RTX özellikleriyle nasıl çalıştığını anlamamız için yeterli görüntüyü sağlıyor. Banliyö mahalleleri ve bodrumlar gibi farklı mekanları gösteren video, grafik anlamında pek çok oyuncuyu tatmin etmiş durumda.

The Day Before, açık dünya MMO ögelerine sahip bir aksiyon oyunudur. Pandemi sonrası Amerika’da geçen oyun, zombi temalı dünyada hayatta kalma mücadelesi vermenizi istiyor. Ayrıca oyun, DLSS 3 ve RTX teknolojilerini destekleyerek geliyor.

Oyunun yapımcısı Fntastic, geçtiğimiz günlerde web sitesi üzerinden stüdyonun çoğunluklu olarak gönüllü çalıştığını açıkladı. Bu sebeple pek çok eleştiri alan stüdyo, oyuncular için sömürücü bir stüdyo olarak görülüyor. Yine de The Day Before, 2023’ün en çok beklenen oyunlarından biri ve Steam’de en çok istek listesine alınan oyun durumunda.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın