Team Fortress 2 Büyük Bir İçerik Güncellemesi Alacak
0

Team Fortress 2 Büyük Bir İçerik Güncellemesi Alacak

Şub 10 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

İlk olarak 2007 yılında piyasaya sürülen Team Fortress 2 popülerliğini hala sürdürüyor. Valve’ın oynaması ücretsiz çok oyunculu nişancı oyunu, yaklaşık 100.000 eşzamanlı oyuncuyla sürekli olarak Steam’de en çok oynanan ilk 10 oyun arasında yer alıyor. Yine de Jungle Inferno’nun 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana oyun için büyük bir içerik güncellemesi sunulmadı.

Neyse ki bu durum yakında değişecek. Valve, resmi Team Fortress 2 sitesindeki bir gönderide, topluluk tarafından oluşturulan büyük bir içerik güncellemesi duyurdu: “Son birkaç Team Fortress yaz etkinliği yalnızca öğe güncellemeleriydi. Öte yandan bu yıl, öğeler, haritalar, sataşmalar, sıra dışı efektler, savaş boyaları ve kim bilir başka neler içeren tam bir güncelleme boyutu güncellemesi göndermeyi planlıyoruz. Bu, Steam Atölyesi içeriğine ihtiyacımız olduğu anlamına gelir! SİZİN Steam Atölye içeriğiniz!”

Gönderi, içerik oluşturucuların Team Fortress 2 güncellemesi için değerlendirilmek üzere 1 Mayıs’a kadar oyunun Steam Atölyesine gönderimlerini yapmaları gerektiğini ekledi. Şu anda, güncelleme için belirli bir yaz teması yok ancak bu zaman diliminde yayınlanacak.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın